Agnieszka Jaskółka

6,7
1 635 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Jaskółka

Boże jak ona mnie irytowała w Psach...zepsuła cały film! Gra aktorska -10.
Jej wybór to totalna porażka, filmowa pomyłka. Tyle ślicznych kobiet modelek aktoreczek w latach 90 podbijało serca, Panowie się w nich kochali, Panie naśladowały, ale ona...? Zero urody, wyglądała na zagłodzonego smutnego szczeniaczka z wystającą dolną szczęką czekającego na kosteczkę, jej paskudna fryzura w filmie śniła mi się po nocach w koszmarach, jeśli tak ma wyglądać kochanka, modelka, zmysłowa kobieta to dziękuje serdecznie. Parę lat później Linda zagrał u boku Agnieszki Włodarczyk w Sarze i po prostu rewelacja! Agnieszka to była piękność, nie mogłam się na nią napatrzeć, te włosy, ta buzia...Jaskółka nie ma przy nie szans. Nawet teraz porównajcie sobie obie Agnieszki po latach. Przepaść.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rosa55

W dodatku była piękną dziewczyną.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawel_nowakk

XDDDDDD twoja żona, czy co?

dejmen3

haha ale opóźniony jesteś

Rosa55

ja w ogóle nie rozumiem jak to się stało, że 14latka dostala taką rolę..

Rosa55

Irytująca jest Twoja ocena. Co to za jakies "-10" ? Daj zero albo jeden A nie cuduj. W szkole-5 było lepsze niż +4

maciekb80

Pazura twierdzi na swoim kanale że w postsynchronach podkładała za nią głos Magda Wójcik nigdy o tym nie słyszałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones