Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 517 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

Pani Agnieszka to osoba o wielkim sercu i skromności . Na dodatek jest osoba jak sie okazuje nie
tylko na polu aktorskim ale i na muzycznym . Nie rozumiem waszego jadu w stosunku do Pani
Agnieszki ale wunikac to może jedynie z tego że wyrabiacie sobie opinie czytajac jakies szmatławce
w których napisane jest to co chce byc czytane a nie to co jest prawdą.

maciekb80

nie znam Pani Agnieszki osobiście ale bardzo ja lubię za rolę Agnieszki w 13 posterunku, tam była fajna jak się Czarkowi sprzeciwiała, może nie jest aż tak dobrą aktorką ale lubię ją za to jak pięknie śpiewa. Chciałabym ją kiedyś spotkać i mieć z nią zdjęcie i autograf.

kinomanka_13

fajnie by było gdyby Łukasz 20 m ja zaprosił . Na pewno wypadła by super i obaliła ten cały stereotyp o niej wzięty z tabloidów o jej wyzszości

maciekb80

Nie wiem jakie ma serce, ale na forum filmowo-aktorskim, mogę z pewnością napisać, że jeśli chodzi o aktorstwo to nie ma za grosz talentu.

Wayfarer17

to prawda jej gra d.py nie urywa . Choc w 13-stym dawała rade .

maciekb80

owszem w 13 posterunku była super, jako Sara średnio wypadła, ale ogólnie aż taką złą aktorką nie jest, nie jest wybitną aktorką ale gra raz fajnie raz nie fajnie , ale uwielbiam ją jak śpiewa. Szkoda że tak mało muzycznie się udziela, gdyby się udzielała muzycznie to by naród ją źle nie spostrzegał , nie można oceniać kogoś przez zdrady, rozwody, przez wybryki alkoholowe, tylko trzeba aktorów, aktorki , i innych popularnych oceniać przez to jak wykonują swoją pracę, czyli ocenić grę aktorską, uzdolnienie wokalno muzyczne, ja oceniam życie rodzinne ale tylko takie osoby które są tyle lat po ślubie i nie ma rozwodu, albo jak ktoś nie jest celebryta te 2 rzeczy się dla mnie liczą, a nie liczy się to że jakiś aktor zdradził swoją żonę z jakąś inną babą, czy się jakiś aktor rozwiódł czy jak ktoś po pijaku jechał.

kinomanka_13

śpiewac to nie tak ludzie potrafią , a poza śpiewaniem do kotleta nic z tego nie wychodzi . Niestety aż tak rynek muzyczny duży nie jest, by wszystkich pomieścić , nawet tych którzy niejednokrotnie sa bardziej uzdolnieni od tych których płyty sprzedają się na pniu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones