Aidan GallagherII

9,1
4 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aidan Gallagher

The Umbrella Academy

użytkownik usunięty

jako numer pięć jest fenomenalny

Zgadzam się bardzo dobrze zagrał

Świetny, szczególnie biorąc pod uwagę jego młody wiek. On i Robert Sheehan zdecydowanie najlepiej zagrali w serialu.

Progresywna

Ile ma lat?

of2288

Ciężko powiedzieć, bo google pokazuje rożne daty jego urodzin, ale chyba coś koło 15/16 lat. Szczerze to sądzilam, że jest młodszy, bardzo młodo wygląda.

of2288

We wrześniu skończył 15 lat - info z jego prywatnego instagrama, chyba można zaufać źródle. ;) :)
W ogóle ile on działa w kwestii obrony praw zwierząt. Do tego tworzy muzykę. Wszechstronny chłopiec. :)

insia

Mam nadzieję, że dostanie angaż w kolejnych filmach i serialach, bo na to zasługuje :)

Progresywna

Zdecydowanie! :) Myślę, że wybije się na tej produkcji.

Podobnie mam nadzieję, że Robert będzie miał częściej okazję grać "popaprane", skomplikowane postaci - jest do nich stworzony. :)

insia

O fajna ciekawostka
PS, ja stawiałem że ma 14 lub 15 lat i byłem blisko

Baal

Podejrzewam, że w trakcie kręcenia miał 14 lat - obsadę ogłosili w grudniu 2017, a prace nad serialem zaczęły się już nawet w 2015. :)

Progresywna

Obaj są głównym powodem dla którego nie jestem w stanie kontynuować oglądania serialu po 1,5 odcinka.

Kradnie bardzo wiele scen. Dobrze się zapowiada:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones