Aidan QuinnI

Aidan T. Quinn

7,6
6 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aidan Quinn

właśnie obejrzałam film, brad pitt nie dorasta mu nawet do pięt! nie sposób oderwać od pana Aidana oczu :)))

gra_na_cudzym_boisku

Zgadzam sie z tymi oczami, wlasnie obejrzalam Blink i co tu mowic- nogi miekna :)

gra_na_cudzym_boisku

Mnie też się podoba. :)) Świetnie zagrał w "Nawiedzonym", idealnie pasuje do tej roli.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Czerwon_Kat

i po co ta agresja? Każdy ma prawo do własnej opinii

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Czerwon_Kat

A mi akurat Pitt się nie podoba i niewiele jest ról, w ktorych mnie przekonuje jego gra... A Aidan Quinn wg mnie ma w sobie coś niesamowitego, co sprawia że w kazdej roli w jakiej go widziałam - zachwycil mnie. I mam prawo tak mysleć, tak samo jak to że - cytuję -
"Lekko Cię popie*doliło chyba" że tak sie odnosisz do innych użytkowników FW mających inne niż Ty zdanie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Czerwon_Kat

Osobiście mam je w d... bo to co lubię to kwestia subiektywnej oceny i tyle.
Ale nie lubię jak sie obraża innych tylko dlatego, ze mają inne zdanie. Wszystko można pwiedzieć z kulturą.

attra

Przepraszam więc, że obraziłem delikatne uczucia Panienki. Zauważ jednak, iż założyciel tematu napisał (ostentacyjnie, widać) "brad pitt" z małych liter. To raczej nie świadczy o grającym na cudzym boisku najlepiej. Poza tym ja nikogo nie obrażam. Jedynie stwierdzam fakt (co prawda w mało wyrafinowany sposób, ale jednak :) A jeśli Panienka nie przepada za Bradem... Cóż, nic współczuć tylko.

Czerwon_Kat

Współczuć mozna, gdy ktoś sobie rękę po upadku złamie, a nie dlatego, że nie przepada za Bradem Pittem... To ponoć wolny kraj... I nie o kwestię obrazy "delikatnych uczuć Panienki" chodzi, tylko o kulturę wypowiedzi, której moim - podkreślam moim - zdaniem Tobie zabrakło. Dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu, bo odbiagła od tematu tego wątku.

attra

Jeżeli to wolny kraj to mogę Ci współczuć. Mogę też wypowiadać się niekulturalnie wobec innych. Tak jak Ty możesz wyrazić swe oburzenie mym zachowaniem, na co ja mogę zareagować wzruszeniem ramion :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones