Alain Moussi

5,3
423 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alain Moussi

Z taką buźką raczej kariery w kinie dla twardzieli nie zrobi

ulifont

Jak dla mnie jest to zwyczajny, niczym się nie wyróżniający facet. Ale czasem wystarczy jeden film żeby zrobić karierę.

ulifont

no na razie filmografię tez ma wspaniałą

ulifont

https://www.youtube.com/watch?v=XCSQcnsLUPg
Walczyć potrafi, a to wystarczy :D

Popcornshow

To nie walka , a film, więc przydałoby się mieć twarz i umieć jakoś grać. JCVD może orłem nie był jeśli chodzi o aktorstwo, ale umiał nam to sprzedać, miał charyzmę, sylwetkę, oryginalny styl oraz twarz i głos, które jakoś zapisywały się w pamięci.

ulifont

Nie ma co oceniać za wcześnie.. :)
dalej jestem zdania, że gość potrafi walczyć... skoro to nie walka hmm :) w każdym bądź razie w filmie karate się spodoba ;)
Pozdrawiam

Popcornshow

Oczywiście, że walczyć potrafi tylko jakoś jest mało wyrazisty, no i musi się zmierzyć z legendą filmową.

ulifont

HMMM JCVD miał twarz...
JCVD miał buźkę gogusia piztusia, zmężniał z wiekiem. walczyć potrafił. ten jest nowy młody i ciekawy jestem jak sie rozwinie. wielu aktorów ma Twarz Cipków, zarost ich ratuje i dodaje męskości. pokazuje to choćby serial Vikingusy-jak zarost i zwierzęcość dodaje charyzmy i męskości. Rollo i Ragnar bez zarostu to pipuchy do poduchy.
Wiec dajmy mu czas i na spokojnie.

LEONIDAS79

Haha "gogusia piztusia" :D Zajebistą miał twarz weź co ty mówisz...

ulifont

Na tej miniaturce wygląda jak Dean z Supernatural tylko z rozciągniętą twarzą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones