Albert Dupontel

7,6
1 201 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Albert Dupontel
użytkownik usunięty
yatterman

Popieram Cię. To znakomity aktor. Bardzo go cenię. A głupie wpisy świadczą tylko o tym, jak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że kino francuskie jest najlepsze w Europie, a może i na świecie.

ja go poierwszy raz zobaczyłam dzisiaj (właściwie przed chwilą ;P) w filmie La Proie., i jestem pod ogromnym wrażeniem talentu :))
a co do kina francuskiego to ma swój klimat ;)

yatterman

Zwrócił moją uwagę w filmie Wewnętrzny Wróg, w La Proie także fenomenalny. Na pewno jeden z lepszych Francuzów na ekranie. A cóż prostaków, co śmieją z czyjegoś nazwiska najlepiej zignorować...

yatterman

Takie to i forum, taka zbieranina:(( Czołówki francuskich aktorów może nie robi, ale bardzo mocny drugi szereg.

yatterman

Genialna rola w filmie "Już mnie nie kochaj". Bardzo lubię tego aktora.

yatterman

Cudowny w " Le bruit des glaçons " i w " Le Vilain " ! Uwielbiam :) Dobry czarny humor.

yatterman

jedno im w głowie

yatterman

Mam nadzieję że wyśmiewają go tylko w Polsce. Pewnie się tym nie przejmuje. Jesteśmy mało znaczącym narodem i nie stanowimy znaczącego odsetka widowni filmowej.
Przypomina mi się historia Piera Giorgio Frassati. Chodzi o wymowę. Gdy zaczął się szerzyć jego kult w Polsce, to jego krewna była zdziwiona że nie mówi się jego obydwu imion. Dano jej do zrozumienia o co chodzi i pojęła:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones