Albert Pyun

Albert Fujio Pyun

4,7
279 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Albert Pyun

problem tego faceta to tylko budzet... gdyby udalo mu sie na ktorys z jego filmow zebrac budzet jakie maja produkcje glownego nurtu to bylby dzisiaj w czolowce swiatowych rezyserow.. w niemal kazdym jego filmie mozna przyczepic sie tylko do tego ze z ekranu wieje po prostu bida i nedza co przyzwyczajonego do efektow wysokiej klasy widza po prostu odrzuca.. a szkoda bo ten facet czuje klimat cyborgow i fallouta lepiej niz inni...

michostr86

Dodatkowo jego problemem jest to, że nim skończy kręcić jeden film to już żyje kolejnym. Filmy tego gościa są ok, ale robione na akord co pewnie też właśnie skutkuje takimi budżetami. Wydaje mi się, że powinien mniej w ilość, a bardziej w jakość.

michostr86

filmy tego goscia sa slabe i nie ma za wiele talentu
nie nakrecil jeszcze nic dobrego dlatego ma problem z budzetem

patrzac na caloksztalt jego tworczosci nikt nie wylozy za duzo kasy na jego film bo prawdopodobnie bedzie to kolejna klapa

El_Magiko

on zawsze dostawal malo kasy ale jego filmy sie zwracaly zawsze bo byly wlasnie mega tanie... oczywiscie ze to slabe kino ale nakrecil kilka rzeczy ktore naprawde da sie z przyjemnoscia ogladac

michostr86

nie wiem czy sie zwracaly bo nie mam takich danych ale sztuka nie w tym zeby wyjsc na zero tylko zarobic
gdyby facet krecil dobre filmy mialby do dyspozycji napewno wiekszy budzet

El_Magiko

jak sam napisales nie wiesz.
nie masz danych ale to nie przeszkadza ci wypowiadac sie na temat danych
n/c

haron29

to czy sie zwracaly to jedno a to czy byly kasowym hitem to drugie
wiem ze kopalnia zlota to nie byla i z tad tez problemy z budzetem
to czy za film sie zwraca nie ma wiekszego znaczenia bo nikt nie wylozy duzych pieniedzy majac nadzieje ze moze mu sie zwroca, a chce ZAROBIC
teraz juz rozumiesZ?

michostr86

taki ed wood

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones