Aldona Orman

5,8
678 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aldona Orman

gownazerii. Jak kusila jacusia swoja konczyna dolna postawiona na oparciu kanapy/fotela?!
Mocne :D

redaktor_naczelny_2012

Ja tego nie pamiętam, ale generalnie nie rozumiem jakim cudem ona stała się aktorką. Jest drewnem jakich mało i jeszcze twarz ma sztywną od zabiegów. Moja mama ogląda klan i czasem jak ją widzę, to po prostu brakuje mi słów i opadają mi ręce. Naprawdę jedna z najsłabszych i najbardziej irytujących aktorek jakie widziałam w życiu.

Lotta_Rosie

Generalnie nie moge sie nie zgodzic. Ostatnio trafilem na Youtubie na kilka klipow z ta osoba. Przed liftingiem itp wygladala normalnie i naturalnie. Teraz jest przerazliwie sztuczna i nienaturalna.

redaktor_naczelny_2012

Muszę przyznać, że nie znam jej z okresu młodości i chyba nie widziałam jej w żadnych rolach z przeszłości, więc pewnie faktycznie niesprawiedliwie ją oceniam. Teraz gra bardzo nienaturalnie, więc założyłam, że od zawsze tak było, ale faktycznie może niesłusznie. Mea culpa ;)

Lotta_Rosie

A tego jak grala tez nie oceniam. Pamietam tylko z klanu ze byla bardziej naturalna. JEdnakze bylo to z 10/12 lat temu.

redaktor_naczelny_2012

Oj, tak! Pamiętam ten odcinek. Wlazła na fotel, wypieła zad i rzekła do Jacusia: Jacku, a może o...tu? (wieszała wtedy obraz czy telewizor na ścianie). Pamiętna scena. Mnie i kolegów z liceum rozwaliła na łopatki hahaha

jeremiasz_filmweb

Az zaluje ze nie mozna znalezc takich perelek na YT

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones