Alec BaldwinI

Alexander Rae Baldwin III

7,4
25 952 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alec Baldwin

Witam wszystkich. Szukam filmu animowanego, w którym Baldwin pojawił się jako postać animowana. Oglądałem go 7 lat temu, ale zapomniałem tytułu. Bohaterem był aktor, który bodajże przypadkowo dostał się do brygady antyterrorystycznej. Zajął miejsce gościa, który zginął na początku tego filmu. W tej grupie antyterrorystycznej był koleś, który miał uraz do aktorów, ponieważ w dzieciństwie został przez nich zgwałcony. W tej samej grupie była chyba też kobieta, która zakochała się w głównym bohaterze. Proszę o pomoc. Kto wie, o jaki film mi chodzi, niech napisze tytuł lub poda link do niego. Pozdrawiam!

Film to- Team America: World Police. Przynajmniej tak mi się wydaje wnioskując po opisie. Pozdro

użytkownik usunięty
fankyou

Tak! Tego właśnie szukałem. Dzięki! :-)

A dobre to ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Możesz w necie znaleźć. Ja oglądałem to 7 lat temu i już niewiele z tego pamiętam. Planuję sobie przypomnieć, dlatego zapytałem o tytuł. Z tym, że pytałem o to w sierpniu, a do dziś sobie nie "odświeżyłem" ;-). Jakoś nie mogę się zebrać w sobie, żeby to ponownie obejrzeć. Gdy oglądałem to w 2004, było nawet, nawet. Ale jak będzie teraz? Nie mogę zagwarantować, że Ci się spodoba.

Dzięki za odpowiedź obejrzymy i zobaczymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones