Aleksandr Abdulov

8,8
207 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Abdulov

zagrał Korowiowa dokładnie tak, jak wyobrażałam sobie tę postać :D

marian_ka

Dla mnie troszke za brzydki jako Korowiow, ale gra rewelacyjnie :D

Phea

za brzydki? ;) ja nie potrafiłabym sobie wyobrazić Korowiowa - przystojniaka ;)

marian_ka

dlatego też piszę "troszkę" ;)
Ja tak jakoś mam, że bohaterów których lubię, wyobrażam sobie odruchowo jako raczej ładnych (nie, mój Korowiow to oczywiście nie Brat Pitt XD aż taka dziwna nie jestem)

Phea

Haha a dla mnie był za ładny, och jak to zabrzmiało
po prostu wyobrażałam sobie go jako karykaturę człowieka, wysoki na 2 metry, przeraźliwie chudy, a tu proszę.
Bardzo dobrze Abdulov oddał istote Koroviowa, Brawo! :)

Acer

Aleksandr zagrał Koroviova genialnie! Ta rola była ukoronowaniem jego twórczości. Nie można nawet powiedziec,że on go grał. W tym filmie po prostu się nim stał. Jestem bardzo zawiedziona, że w Polsce ten film zebrał tak kiepskie recenzje. Wedłóg mnie reżyser spełnił swoje zadanie więcej niz bardzo dobrze, a gra wszystkich aktorów przeszłą wszelkie oczekiwania.

aleksiejgoman

Jakie kiepskie recenzje?! Gdzie te recenzje?!

użytkownik usunięty
Phea

Za brzydki? O, nie zgadzam się ;-)
Jako Korowiow był rewelacyjny!

Fantastycznie zagrana postać, widać, że aktor włożył w to dużo serca. Wg mnie najlepiej zagrana w całym filmie :) Każde pojawienie się Korowiowa powodowało u mnie wybuchy śmiechu, naprawdę jestem pod wrażeniem:)

marian_ka

Oj, tak. Zgadzam się w 100%. Genialnie zagrał, w moim odczuciu najlepiej, najwierniej odtworzył swoją postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones