Alessandro Preziosi

7,9
710 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alessandro Preziosi

Alessandro Preziosi moim zdaniem to bardzo przystojny aktor.Ma coś w sobie,a zwłaszcza w swoich oczach.Niedawno urodziła mu sie córeczka Elena którą ma z Vittorią Puccini filmową Elisą .I w końcu są razem! Piękna z nich para.A wracając do aktora to cudnie zagrał Hrabiego Ristorii.

AsiulkA

Też sie ciesze że są parą kiedy się dowiedziałam to raczej myślełam że to jakieś wielkie hallo o nic!

A_g_A

jest zabójczo przystojny!świetny w każdej roli a szczególnie Hrabiego:)świetny

użytkownik usunięty
Ada_3

Cóż mogę dodać? właściwie wszystko zostało doskonale napisane w komentarzach powyżej. Alessandro to wspaniały aktor - filmy z jego udziałem ogląda się znakomicie, do tego mega przystojny facet... można utonąć w tym jego błękitnym jak morze spojrzeniu:)

AsiulkA

Urzekł mnie w ''La bella e la bestia'',mega zdolny i pociągający!

mrs robinson

Też właśnie oglądam.

mrs robinson

mało powiedziane. rozpływam się na jego widok <3

nunax4

<3

mrs robinson

ja też, właściwie to z jego powodu obejrzałam 'La bella e la bestia'' <3

stonka9214

on jest piękny,100%męskości.

mrs robinson

Polecam Un amore e una vendetta. Tam, to dopiero urzeka urokiem osobistym i talentem.

francoromana

dzięki,z chęcią obejrzę:)

francoromana

Czy ten film można obejrzeć w wersji polskiej/ z napisami? :)

ania705

Nie znalazłam napisów. Jedyna wersja jakiej się doszukałam to wersja oryginalna po włosku. Istnieje obszerne streszczenie w języku włoskim na stronie popularnej encyklopedii internetowej. Być może istnieje bardziej szczegółowe streszczenie w języku angielskim.

francoromana

Szkoda. :(
A gdzie można obejrzeć w wersji oryginalnej?

ania705

Nie mam możliwości wysyłania prywatnych wiadomości. Wystarczy wpisać w popularną wyszukiwarkę tytuł po włosku i dodać nazwę Mediaset.
Po wejściu na stronę trzeba utworzyć konto, albo zalogować się za pomocą FB. Mam nadzieję, że byłam pomocna. Miłego oglądania.

francoromana

Byłaś bardzo pomocna. Dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones