Alex Kendrick 

7,1
199 ocen gry aktorskiej
Alex Kendrick
Alex Kendrick urodził się w Athens w stanie Georgia, jako 3 dziecko Larry i Rhonwyna Kendrick. Dorastał w mieście Smyrna. Ukończył Kennesaw State University, gdzie zrobił licencjat w zakresie komunikacji. Pracował jako DJ w dwóch chrześcijańskich radiach. Następnie zaczął uczęszczać do New Orleans Baptist Theological Seminar, gdzie przygotowywał się do swojej służby. Jego pierwszą służbą była praca ze studentami w mieście Marietta. Udzielał się tam przez 4 lata. Gdy ożenił się z Christiną, razem przeprowadzili się do Albany. Tam Alex podjął służbę jako pastor w Sherwood Baptist Church. W ramach swojej inicjatywy założył i nadzoruje do tej pory wytwórnie Sherwood Pictures, która wyprodukowała takie filmy jak "Koło zamachowe", "Boska interwencja", "Próba ogniowa". Sam w nich gra, pisze scenariusze, komponuje muzykę, reżyseruje. Jest również współautorem i autorem książek, które zajęły pierwsze miejsca na listach Bestsellerów.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 11 czerwca 1970

miejsce urodzenia: Athens, Georgia, USA

wzrost: 188 cm

żona Christina, 6 dzieci
Ma dwóch braci: Shannona i Stephena.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ciesze się że jest ktoś kto robi takie filmy. Szatan dzisiaj robi wszystko żeby takich filmów było jak najmniej albo wcale. Dzisiaj liczą się seks narkotyki przemoc brak szacunku dla drugiego człowieka i wulgaryzmy na ogromną skale,jednym słowem wszystko to czym brzydzi się Bóg dla ludzi w świecie jest ok bo ich serca...

więcej

super

Po przeczytaniu jej dochodze do wniosku, że "Boska interwencja" to teatr jednego aktora :) Scenariusz, reżyser, kompozytor, aktor, producent, montaż, może jeszcze kierowca i woźny na planie xD Prawdziwy człowiek - instytucja.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones