film

War Room. Siła modlitwy

War Room
2015
2h
6,9 2 521
ocen
6,9 10 1 2521
Starsza pani próbuje pomóc rozpadającej się rodzinie w rozwiązaniu życiowych problemów. więcej mniej
War Room. Siła modlitwy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Tony i Elizabeth Jordan mają wszystko: wspaniałą pracę, piękną córkę i wymarzony dom. Pozory jednak mylą. Ich świat w rzeczywistości rozpada się pod ciężarem umierającego małżeństwa. Podczas gdy on wygrzewa się w blasku sukcesów zawodowych, flirtując na prawo i lewo, ona poddaje się narastającej frustracji i goryczy. Ich życie przybieraTony i Elizabeth Jordan mają wszystko: wspaniałą pracę, piękną córkę i wymarzony dom. Pozory jednak mylą. Ich świat w rzeczywistości rozpada się pod ciężarem umierającego małżeństwa. Podczas gdy on wygrzewa się w blasku sukcesów zawodowych, flirtując na prawo i lewo, ona poddaje się narastającej frustracji i goryczy. Ich życie przybiera jednak nieoczekiwany obrót, gdy Elizabeth poznaje pannę  Clarę i zostaje zmuszona do stworzenia sali narad wojennych - "war room" - oraz opracowania planu taktycznego modlitwy za swoją rodzinę. W czasie, gdy Elizabeth stara się walczyć o najbliższych, na jaw wychodzą rozterki Tony'ego. Musi zdecydować, co tak naprawdę liczy się w jego życiu.

boxoffice
$73 267 874 na świecie
$67 790 117 w USA
$5 477 757 poza USA
budżet
$3 000 000
studio
Affirm Films / TriStar Pictures
tytuł oryg.
War Room
inne tytuły
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Charlotte oraz w Concord (Karolina Północna, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

War Room to piękny wzruszający film, umacniający wiarę każdego chrześcijanina. On, który był Życiem, Drogą, Prawdą i Zmartwychwstaniem musi być celem naszego życia w Bogu. Wierzymy i ufamy oczekując Zbawienia!

Jestem chrześcijaninem i ten film według mnie jest dedykowany dla takich jak ja.
Dla mnie rewelacja. Bez nachalności i moralizatorstwa pokazany sens modlitwy do Boga. Szkoda , że polskie gorliwe babcie tak często różnią się w sposobie eksponowania swojej wiary od głównej bohaterki tego filmu. Godny obejrzenia. Polecam...

więcej

Hej twórcy strony o filmie. Co to za lipę odstawiacie? Macie tyle danych przesłanych od kilku miesięcy i nic nie dodajecie?
Jaja sobie robicie?

Polecam

ocenił(a) film na 8

Polecam. Dobry film. Dobra gra aktorów, spójna fabuła. Jako osoba wierząca mogę powiedzieć, że film uczy jak się modlić, jak się rozprawić z szatanem i powiedziec mu NIE, (Polecam Listy starego diabła do młodego), pokazuje że nie ma przypadków, jeśli sami nie potrafimy wyjść z trudnej sytuacji, zaufajmy Bogu, jak...

...Jak ktoś lubi głupkowate tłumaczenia tytułów...;-)