Alex Kendrick

7,1
198 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Kendrick

Ciesze się że jest ktoś kto robi takie filmy. Szatan dzisiaj robi wszystko żeby takich filmów było jak najmniej albo wcale. Dzisiaj liczą się seks narkotyki przemoc brak szacunku dla drugiego człowieka i wulgaryzmy na ogromną skale,jednym słowem wszystko to czym brzydzi się Bóg dla ludzi w świecie jest ok bo ich serca daleko są od Jezusa przez którego możemy dążyć do uświęcenia i stąd wmawiane jest ludziom że obrzydliwości wcale nie są obrzydliwościami i że tak naprawdę to Bóg jest jakimś wymysłem. A ja mówię że Jezus jest prawdziwy i przyjdzie sądzić żywych i umarłych. GBY

Dankan11

Napisałeś (-aś) to w moje urodziny - dzięki za taki miły prezent - dobrze widzieć odważnych ludzi, którzy mówią o takich rzeczach - dziel się ewangelią ; )

7ustynC

Dzięki za te wpisy - ledwo uwierzyłam swoim oczom, że widzę takie słowa na filmwebie,
GBU :))

Dankan11

Amen!

Dankan11

Popieram całkowicie, nie ukrywam, iż sam mam problem ze znajdowaniem wartościowych filmów religijnych,
czy moglibyście podrzucić linki do ciekawych pozycji?

mrLisek89

Biblia (serial), Pasja, i Cristiada (o prześladowaniu Chrześcijan w Meksyku)
Do tego warto również obejrzeć filmy o terroryźmie (więcej w moim profilu)

marcing16

Dziękuję, szczególnie za Cristiadę nie zetknąłem się z tytułem.

użytkownik usunięty
Dankan11

Dzięki Bogu, że jeszcze ktoś robi NORMALNE filmy, dla ludzi, o ludziach i ich problemach a nie na temat: kasa,kasa, sex, kasa, sex i różne kombinacje dla lemingów. Chwała Panu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones