Alex O'Loughlin

Alexander O'Lachlan

7,8
1 864 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex O'Loughlin

Hej , w którym odcinku serialu Agenci NCIS:Los Angeles gra Steve ? ;D

dzula007

własnie tez bym chciała wiedzieć bo ogladam teraz Agenci NCIS:Los Angeles czy ktoś wie /?

użytkownik usunięty
ewciaa720

Wydaje mi się, że w odcinku 21 sezonu 3. To ten dwuodcinkowy crossover Hawaii Five-0 i NCIS: Los Angeles.

Alex nie wystąpił w crossoverze. Miał wtedy problemy ze zdrowiem.

użytkownik usunięty
psychodelicf1

W takim razie wystąpił w jakimś innym odcinku, tak? W sensie... mam teraz obejrzeć całe NCIS: Los Angeles, żeby znaleźć ten urywek, w którym występuje Alex?
No cóż, jak mus to mus ;-)

Nie oglądałam wszystkich odcinków NCIS: Los Angeles lecz wydaję mi się, że Alex nie wystąpił w żadnym z odcinków a na filmwebie jest błąd.Były takie plany ale tak jak mówiłam problemy ze zdrowiem mu nie pozwoliły. Nie mam jednak pewności ;)

psychodelicf1

Daniela Ruah wystąpiła w Hawaii Five 0, ale jeśli chodzi o Alexa nie znalazłam żadnych informacji.

Też mam wrażenie, że o to filmwebowi chodziło. Co nie zmienia faktu, że jest to wprowadzanie w błąd, bo Alexa w NCIS nie było.

użytkownik usunięty
Nikivi

Alex nie grał, ponieważ był na odwyku po kontuzji, natomiast w przyszłości będą zapewne crossovery, bo Steve byl z L.J w Seals i mogą znowu mieć wspólna sprawę...

Jakiej kontuzji?? Co mu się stało??

Malinka_1199

Miał kontuzję ramienia. A uzależnił się od leków przeciwbólowych.

renia00014

Zgaduje, że tak kończy się zastępywanie kaskadera na planie?

Malinka_1199

W rzeczy samej. Kontuzji doznał podczas kręcenia jednej ze scen.

renia00014

A tak wgl to skąd wy to wiecie? (za jakiej strony czy coś) bo bym chętnie poczytała coś więcej na ten temat.

Malinka_1199

Prawdę mówiąc już nie pamiętam. Chyba był w "Świecie Seriali" artykuł o nim. I tam pisało że doznał kontuzji na planie, że miał operację ramienia. Później uzależnił się od leków przeciwbólowych i sam postanowił udać się na odwyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones