Alexander ArnoldI

6,3
963 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexander Arnold
krwawamucha

Dokładnie. Fajnie, że twórcy serialu zdecydowali się na metala. Jest to jakaś odmiana.

krwawamucha

Dokładnie, ja też właśnie jego lubię najbardziej, Rich jest najlepszy. Wątpię, żeby to się miało zmienić w 6 sezonie, bo gra on jedną z niewielu postaci z charakterem (poza Franky i Alo, reszta jest nijaka, w poprzednich sezonach było lepiej pod tym względem). Mam nadzieję, że dostanie się do obsady jeszcze jakiegoś serialu czy filmu, bo naprawdę miło się na niego patrzy, no i podoba mi się bardzo jego akcent, świetnie słychać tę brytyjskość, a jednocześnie da się go zrozumieć :D
Lubię go tym bardziej dlatego, że jedyną postacią w Skins, którą polubiłam bardziej, był Chris. A poza nimi dwoma długo, długo nic.

krwawamucha

tez uważam że jest bardzo ciekawą postacią, sama słucham rocka (nie jest to metal, ale zawsze jakies podobieństwo) dlatego tak bardzo lubię Richa. W poprzednich sezonach uwielbiałam Chrisa, był tak świetny, że szalałam za nim, jego śmierć bardzo przeżyłam, nawet się popłakałam. A co do Richa - jest bardzo sympatyczna postacią :)

krwawamucha

E tam jak na razie. Po ostatnim odcinku śmiało mogę stwierdzić, że jest to moja ulubiona postać ze wszystkich sezonów. : )

krwawamucha

To również moja ulubiona postać 3 generacji. Najgorsza jest dla mnie Franky. Najgorszy charakter i gra aktorska!

krwawamucha

zaczęłam własnie 5sezon i przez połowe 2odcinka miałam wrażenie to gra ten sam aktor co grał Sid'a z 1-2sezonu xD
edyytta zgadzam się ze jakas odmiana jak metal jest :D

asazet

Zgadzam się jest najlepszą postacią z całego 3 sezonu, miłość jego i Grace jest cudowna.

emalovi

moja również ulubiona,Rich i Grace ♥

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones