Alfred HitchcockI

Alfred Joseph Hitchcock

8,5
9 499 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Alfred Hitchcock

Mam Pytanie kiedy wychodzi kolekcja Hitchcocka.Bo na jednej gazecie pisze 6 kwietna a w dzisiejszej 14 kwiecień.Która data jest dobra z góry dzieńkuję.

Anula_22

Zgadza się.
Dla tych co nie wiedzą.

Planowane są 64 tomy.
Pierwszy 4.95
Następne 9.95
Oczywiście można zamówić prenumeratę.


Wygląda na to ,że wyszły dwie oddzielne kolekcje:
http://film.wp.pl/id,96685,title,Ekskluzywna-kolekcja-Alfreda-Hitchcocka-wczesne -filmy-mistrza,wiadomosc.html?ticaid=17f04&_ticrsn=3

Jeśli ktoś wie coś więcej na temat tej drugiej niech napiszę :)

Bandziorex

Wychodzi?
Świetna informacja, już od jakiegoś czasu przeglądałem filmy Alfreda na allegro, a tu proszę;). Z gazetą wyborczą?

bartekcz92

Dodatki 6 kwietnia:
Encyklopedia Zwierząt Świata, cz.3 - Ptaki
Duży Format
Gazeta Sport
Gazeta Praca

Bandziorex

Wczoraj podobno ukazała się 1. częśc z tej kolekcji.

Bandziorex

dziś kupiłam pierwszą część

Bandziorex

z tym, że jest to zbiór nowel, a nie filmów

Anula_22

no właśnie. Myślałem,że to będą same hity takie jak ,,Okno na podwórze" ,,Psychoza" Może ktoś ma już jakieś wiadomości na ten temat??

filmaniak_1042882

Jego produkcji nie doczekasz się w tych tomach raczej nigdy, chyba że po koniec. Natomiast teraz są zamieszczane epizody z serialu.

Osgiliath88

Szukałem na tej stronie filmów z pierwszej płyty i nie ma ich tutaj! Nie rozumiem po co dawają filmy,których nie był reżyserem Hitchcock.

filmaniak_1042882

Taki fan, a doprawdy pozer i idiota.

Wpisz sobie w wyszukiwarce "Alfred Hitchcock Presents" potem zobacz na czym to polegało, a potem pomyśl czy dobrze robisz pisząc brednie na forum publicznym.

Osgiliath88

Dla twojej wiadomości na tej płycie nie znajduję się tylko "Alfred Hitchcock Presents". Na innych stronach,gdzie opisana jest ta kolekcja jest napisane,że w kwietniu będą na płycie m.in. SOBOTAŻ. Dlatego nie rozumiem dlaczego mnie obrażasz. Czyżby patologia w rodzinie? XD

filmaniak_1042882

człowieku,you are wrong , Sabotaż (tak jak i kolejne 5 filmów PEŁNOMETRAŻOWYCH hitchcocka) można normalnie kupić w sklepach za chyba 26.99
Alfred Hitchcock Presents zawiera odcinki z 3 serii( hitchcock wyreżyserował tylko poszczególne odcinki)

Bandziorex

Hej, zapraszam do zagłosowania w ankiecie na najlepszy film Hitchcocka na moim blogu: http://www.filmweb.pl/user/camillo_kp/blog/550926
Będę wdzięczny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones