Ali MacGraw

Elizabeth Alice MacGraw

7,9
1 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ali MacGraw

Gdy na nią patrzę, ciągle napełnia mnie nostalgia za latami 60-tymi, i 70-tymi ubiegłego wieku.
Piękne i niesamowite chwile, nie to co teraz.

24o455

No popatrz, popatrz, a tak się składa, że ja mogę powiedzieć to samo o latach 90-tych. Piękne i niesamowite chwile, nie to co teraz. A za 20 lat moje dzieci będą tak mówić o obecnych czasach. Wniosek: zawsze było lepiej, niż teraz. Dajmy sobie spokój z takim jałowym gadaniem.

Metropholis

pięknie oddaje ten fakt film "o północy w paryżu" allena.
ludzie dziś tęsknili za 20 leciem miedzywojennym a ci z dwudziestolecia tesknili za belle epoque a ci z kolei za czasami jeszcze starszymi.
dla KAŻDEGO to co było kiedyś było lepsze - bo był młodszy, szczęśliwszy etc.
dlatego stare filmy są lepsze stara muzyka nie to co dziś i tak można w nieskończoność

Ale najlepszym przykładem jest to że ludzi o komunie mówią "wtedy było lepiej" - to jest już jakiś żart

BartasBartas

Ja rozumiem nostalgię bo choć sama mam mleko pod nosem to też ją czuję wobec swoich młodszych lat. Ale tak jak mówisz, na gadanie "wtedy było lepiej" reaguję czystą alergią. Bo to bullshit.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones