Alice Taglioni

7,4
767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alice Taglioni

kto widział ''czyja to kochanka?'' wie o czym mówie.....no wyjątkowo uroda.....bije wsyzstkie hollywodzkie gwiazdulki!!!

Si_vous_ne_mangez___

ojj tak !! zgadzam się z tym w 100 procentach! Jednak zdjęcie na filmweb troszkę mi się nie podoba ... w "Czyja to kochnka" wyglądałą anielsko !

pzdr
Dawid

Si_vous_ne_mangez___

całkowita racja :) zdecydowanie bardzo urodziwa z niej kobieta :) te dołeczki w policzkach .... ah ah ah

owska

Dołeczki mówisz,hehe nie wspomne juz o "przodzie" i "tyle".Jednym słowek jest zajefajna albo i nawet fajniejsza,pozdro (Nawiązuję do czyja to kochanka,)

Egzekutor

mi ona tam strasznie przypominała Heidi Klum:D

Si_vous_ne_mangez___

Nie sposób się z wami nie zgodzic :-) Załuję, że miałam okazję oglądac jedynie "Czyja to kochanka", za to kilka razy, bo to jeden z moich ulubionych filmów.

Si_vous_ne_mangez___

Zobaczyłem ostatnio "Ca$h: Pojedynek oszustów" film cienki, ale pani Taglioni troszke ratowała swoją urodą całość realizacji. Bardzo bardzo atrakcyjna.

wujaniek

jest łudząco podobna do Heidi Klum

IKnowWhatYouAre

By mogła zostać moją kochanką
Piękna aż do bólu ;)
Scena gdy wychodzi z auta w takiej miniówie do tego głównego bohatera miodzio (bezcenne)

Si_vous_ne_mangez___

zgadzam się. wyjątkowa :)
i według mnie o wieeeele piękniejsza niż Heidi Klum ;-)

fialeq

Ależ ONA jest cudowna, a to cała Heidi Klum niedorasta jej do pięt

Si_vous_ne_mangez___

nawet w roli pilota myśliwca wyszła genialnie

Si_vous_ne_mangez___

zgadzam się, jest śliczna :)

Si_vous_ne_mangez___

Niesamowita figura :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones