Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

laska ładna i owszem, ale bez jaj. żadna z niej aktorka. to, ze poświeci cyckami na ekranie nie czyni z niej aktorki.

tess_harding_2

jak dla mnie to może tylko świecić cyckami xD

grom000

no jasne, typowa odpowiedź faceta xD
w końcu jest ładna

tess_harding_2

no chyba logiczne
po co kobiecie cycki... do swiecenia przeciez

mr00w

jeżeli się tylko to potrafi to owszem, skoro je ma to niech świeci

grom000

kurde to tak sie da? muszę poprosić moją dziewczynę by też nauczyła się świecić cyckami O_o

juchuuu

buhahaha

tess_harding_2

jak na to wpadłeś że nie ma jaj...xD

użytkownik usunięty
tess_harding_2

ona służy jako ozdoba dla filmu ot taka bombka na choince...

popierdoleni jesteście wszyscy. dziewucha ma talent do grania charakterystycznych ról, ma dopiero 23 lata, wiadomo, że nie jest jeszcze w pełni ukształtowaną aktorką. ale nie, wy na ekranie potraficie dostrzec tylko jej gołą dupę. łatwo siedzieć przed kompem i oceniać innych, może by tak siebie zanalizować?

Blacha86

owszem, ma dopiero 23 lata, ale jednak nie jest zbyt utalentowana. mówisz,
że nie jest w pełnu ukształtowaną aktorką?? owszem, ale spójrz na Dakotę
Fanning lub Jodelle Ferland. One nawet nie mają 18 lat a są miliard razy
lepsze od Amber, która oprócz ładnej buzi i super ciała nie ma nic do
zaoferowania

tess_harding_2

nie wiem dlaczego uważasz że ferland (grywająca u uwe bolla- co w ogóle jest żalem) jest "miliard razy lepsza". piszesz o fanning i ferland jakbyś pisała o meryl streep i susan sarandon. amber pierwszy raz widziałem w informers- uważam, że tam pokazała niezły warsztat. idealnie odnalazła sie w nihilistycznym klimacie libertyńskiej rzeczywistości lat 80tych, a przecież nie zna tego okresu z autopsji. co więcej, zagrała w tym filmie u boku gwiazd takich jak winona ryder, b.b thornton, m. rourke, kim basinger, czy brad renfro i nie została tam stłamszona. jej rola została zapamiętana, a kreacja doceniona. na udany występ w takim towarzystwie twoje "miliard razy lepsze" dziewczyny muszą jeszcze poczekać.

Blacha86

ja tobie odpisałam na to, że, jak twierdzisz cytuję: "ma dopiero 23 lata,
wiadomo, że nie jest jeszcze w pełni ukształtowaną aktorką".
mówię, ze tamte dziewczyny sa o wiele młodsze i są lepsze od niej i nie
potrzebują wcale pokazywac biustu aby zabłysnąc.
poza tym Dakota zagrała z wieloma wspaniałymi aktorami i moim zdaniem nawet
nie ma porównania z Amber.

Blacha86

poza tym jakiej opinii można oczekiwac od gościa, który uważa, że Żebrowski
jest wspaniałym aktorem i który dał mu 10 gwiazdek

tess_harding_2

no tak, bo paul walker to następca de niro:D jak kogoś lubię to daję mu 10. np hakeem olajuwon- to nawet nie jest aktor, ale u mnie ma 10. ZAWSZE.

Blacha86

każdy ma swój gust, ale jednak Amber nie zasługuje na 10. przez napalonych
facetów, którzy dają jej po 10 gwiazdek ona ma wysoką średnią i przewyższa
wiele utalentowanych aktorek

tess_harding_2

nie zgodzę się. tych "napalonych facetów" nie ma wielu, skoro amber nie jest jeszcze nawet w top 500. (a np. Dakota Fanning jest w top 100, mimo że ma niższą średnią- i niech sobie będzie, nic do niej nie mam). chodzi o to, że tak naprawdę nie wiesz kto daje głosy na filmwebie (ale w wiekszości nie są to raczej filmowi krytycy). popatrz na johnnego deppa. patrząc na listę tematów z nim związanych można by powiedzieć "ten facet jest w top 10 dzięki napalonym fankom. Problem w tym, że Depp to naprawdę świetny aktor. a to, że jest przystojny tylko mu pomaga. Z Amber jest podobnie- to niezła aktorka, a do tego ładna dziewczyna.

Blacha86

moim zdaniem aktorka z niej przeciętna dlatego ma u mnie 2 gwiazdki. poza
tym nie można jej porównywac do osób takich jak depp, sarandon czy inni bo
do niech się nie umywa nawet jakby się bardzo postarała. na dzień
dzisiejszy grywa albo w rozbieranych scenach (informers) albo minutowe
epizody (zombieland). to dla mnie żadne osiągnięcie

tess_harding_2

ja nie twierdze, że Amber to talent na miarę Deppa. tylko że podobnie jak u niego jedni lubią ją za talent, inni za urodę.

Blacha86

niestety więcej jest tych drugich.
ale ciężko to przyznac, ludzie na filmwebie nie patrzą na grę czy fabułę
filmu skoro oceniają filmy, które nie zostały pokazane

tess_harding_2

nie bardzo wiem, o jakich filmach mówisz...

Blacha86

np sherlock holmes, nie było filmu a już ma oceny. ciekawe za co

tess_harding_2

teraz to pojechałaś:) tak sie składa, że sam byłem na sherlocku w kinie w sylwestra, zresztą, jak poczytasz trochę posty pod tym filmem, to sie zorientujesz, że całkiem sporo ludzi wybrało sie na sylwka do multipleksów na hallparty + filmy. w moim zestawie był przedpremierowy sherlock i couple retreat.

Blacha86

ech może faktycznie zły przykład podałam, ale na filmwebie było kilka
opinii na temat filmów, które nawet nie powstały a ludzie się zachwycali
nimi na podstawie trailerów

tess_harding_2

może troszke off top- Duncan Kane czy Logan Echolls?;) u mnie Logan, ale przede wszystkim Meg, Weevil i Dick Casablancas:)

Blacha86

u mnie zawsze Logan i szeryf Lamb hehe :D no i Lilly. Meg też była spoko,
szkoda, że ją uśmiercili

tess_harding_2

"laska ładna i owszem, ale bez jaj." prawda, żadko zdarza się laska ładna i na dodatek z jajami :]

tess_harding_2

ciekawe jakie ty masz cycki

tomucho77

lepsze od jej cycków, ale nie w tym rzecz :P
chodzi mi o to, że prawdziwa aktorka nie musi świecić cyckami na ekranie. chociaż przyznam szczerze, że po obejrzeniu prawie wszystkich filmów z jej udziałem uważam, że jest dobrą aktorką. podwyższę jej ocenę na 5/10. ale do najlepszych jej brakuje naprawdę sporo

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tess_harding_2

No to odkąd ujawniła, że jest lesbijką, możesz oczekiwać, że mniej będzie miała ofert tego typu ról, jako że producenci mają, podobnie zresztą jak publiczność, skłonność do utożsamiania aktora z rolą.

_Renee_

masz coś do lesbijek

tomucho77

I to niejednej, w końcu sama jestem jedną z nich. Chodziło mi jednak o to, że teraz, gdy Amber będzie miała scenę erotyczną z facetem (a w dotychczasowych filmach miała je dość często), dla wszystkich będzie oczywiste, że to tylko gra. I dlatego producenci raczej nie będą skłonni zasypywać ją ofertami.
Niestety, ale ludzie utożsamiają aktora i rolę.

A trzeba jeszcze dodać, że mimo tego teoretycznego liberalizmu Hollywood, jeszcze żadnemu aktorowi ani aktorce, nawet takim nie znanym bynajmniej z rozbieranych ról, w kwestiach kariery coming out nie wyszedł na dobre.

Dlatego podziwiam Amber za to, co zrobiła.

_Renee_

moim zdaniem akurat fakt, że jest lesbijką nie zaszkodzi jej. ona jest niesamowicie śliczną dziewczyną i wątpię by komukolwiek akurat przeszkadzało, ze ona woli kobiety. wiele kobiet odetchnie kiedy np będzie miała gorącą scenę np z Deppem ;) będą faktycznie wiedziały, że gra. chociaż ta kwestia jest sprzeczna bo nie sądze by każdy akurat śledził losy tej aktorki i wiedział, że jest lesbijką

tess_harding_2

tee założycielko tematu...czemu Ty się tak tych cycków czepiasz....?Po 1 - nie pokazuje ich w każdym filmie... po 2 - Kate winslet przykładowo też często świeci cyckami ii ?? i co ? i jednak to jest świetna aktorka . Amber jest a ) cholernie ładna b) ma fajne skowyrne cycki 3) jest dobrą aktorką - np rola mandy lane - film jakkolwiek był tragicznie beznadziejny - tak ona sobie nieźle poradziła.... jestem dziewczyną a nie napalonym facetem :) ale także nie lesbijką

Vanillia

o właśnie 100% prawdy i trzeba dodać że jak oglądamy cycki amber to jest naprawdę przyjemnie

Vanillia

ej koleżanko ;) przecież napisałam, że mam do niej już inne podejście. nawet zmieniłam jej ocenę z 2/10 na 5/10.

tess_harding_2

a co cycusie się spodobały

tomucho77

nie cycusie, ale gra. widziałam ją w więcej niż jednym filmie i faktycznie nie jest taka zła. nie jest rewelacyjna, ale jest dobra

tess_harding_2

cycusie tak tak i nie ściemniaj

tomucho77

w takim razie może ty powiedz dlaczego oceniłeś ją 10/10? co cię w niej urzekło? czy to same cycki czy jej talent? bo jakkolwiek na nią nie patrzeć to i tak nie zasługuje na pełną dychę.

tess_harding_2

jak sobie przypominasz skarbie to amber w każdym filmie nie wywala cycków na wierzch, a dlaczego daję jej 10 bo jest dla mnie dobrą aktorką (charakterystyczną), i umie tą swoja urodę przedstawić na wielkim ekranie - ten seksapil, uwodzicielstwo która aktorka tak umie grać ??? chyba tylko Megan Fox

tomucho77

jak zaczęłam ten temat to widziałam akurat te filmy, w których wywalała cycki na wierzch. teraz widziałam już praktycznie wszystkie filmy z jej filmografii.
jest dobrą aktorką, fakt, ale nie rewelacyjną. na 10 akurat nie zasługuje. poza tym Megan Fox akurat nie jest najlepszym przykładem bo ona akurat jest taka sztywna i sztuczna, że szok. operacje plastyczne zrobiły z niej paskudną kobietę. kiedyś ją uwielbiałam, ale wtedy była naturalniejsza.
ja akurat nie oceniam aktorów po tym jak wyglądają. np,. Jon Foster w wielu filmach pokazywał się praktycznie nago i przyznaję, że jest szalenie przystojny, ale nie daję mu 10/10 bo aktorem jest jedynie dobrym. jak Amber.

tess_harding_2

a to ty jesteś na tej fotce

tomucho77

no jeśli to ty to jesteś ładniejsza od amber

tomucho77

nie, akurat to nie jestem ja na zdjęciu

tess_harding_2

a to szkoda

tomucho77

jesli dla ciebie aktorka musi byc rowniez atrakcyjna, aby dac jej "dyche" to proponuje przyjrzec sie Mili Kunis , Emmy Rossum i Emmie Stone- troche inny poziom niz Amber.

nika87

o właśnie. tu się zgodzę. są piękne, utalentowane i naprawdę lepsze od Amber pod względem aktorstwa

tess_harding_2

no pokaż te cycki skarbie

nika87

co do mili i emmy stone to bym się zgodził i dodał bym jeszcze kurylenko a ta rossum to istny pasztet

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones