Andrzej Nejman

6,6
2 604 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Nejman

przecież on teraz jest łysy, opalony, ma większą mase, i ma pare dziar zrobionych
zasłynał po tym jak go pudzilla przegoniła, potem on przegonił salete


BlackShit

Pomyliłeś gości. :-) Z Pudzianem rąbał się nie Nejman, tylko Najman. Byłaby kupa śmiechu, gdyby to był dawny Walduś ze "Złotopolskich". Najman (ten łysy, przypakowany bokser) był w programie Big Brother, prowadzał się też trochę z Jolą Rutowicz i Sashą Strunin. Andrzej Nejman natomiast nie jest łysy, opalony i nie ma dziar... Wyglądałby trochę grotesko jako dyrektor Teatru Kwadrat. ;-)

simone_de_beauvoir

Omujborze ktoś tu nie rozpoznał żartu

LV426

Internet to miejsce najeżone takimi wykwitami intelektu, że zacierają się momentami granice między żartem a faktyczną niewiedzą i można czuć się zdezorientowanym od czasu do czasu, naprawdę.
Jeśli poczułeś moc swojego IQ dodając ten komentarz - ciesz się chwilą, która bezpowrotnie mija - nie zamierzam Ci w tym przeszkadzać. :-)

simone_de_beauvoir

Lubię Cię za ten komentarz, głupota internetu boli. :) Omujborze? Co to ma znaczyć? To jest śmieszne?

mroziu1978

W internecie panuje osobliwe poczucie humoru, miks arogancji, udawanej/szczerej głupoty i czegoś, co może czasem faktycznie jest śmieszne... Ja - niestety - nie zawsze łapię. Nie chcę potępiać, ale zrozumieć też nie potrafię.

simone_de_beauvoir

Mam dokładnie tak samo, po prostu jest to według mnie za głupie, żeby nawet próbować to ogarniać. Nie uważam się za wielkiego intelektualistę, ale wiem, z czego się śmiać a z czego nie warto.

simone_de_beauvoir

smutas z ciebie

simone_de_beauvoir

Takie komentarze lubię ;)
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones