Andrzej Zaucha

6,2
139 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Zaucha

skoro zrobili serial o Annie German, to mogliby zrobić serial o Andrzeju Zausze bo to też był wielki artysta przez duże W, a po za tym też za wcześnie zmarł więc tym bardziej mogliby zrobić. Po serialu Anna German i po filmie Karol człowiek który został papieżem zaczęłam uwielbiać filmy/seriale biograficzne.

kinomanka_13

Popieram! Historia jego życia idealnie nadaje się jako scenariusz serialu. Pytanie tylko, kto nadawałby się do tej roli?

sedziak12

no też się zastanawiam kto by mógł to zagrać, bardzo bym chciała żeby o Andrzeju Zausze zrobili film/serial. Poza Zauchą chciałabym żeby zrobili film/serial o : Grechucie, Villas, Wodeckim, Krajewskim, Krawczyku, Jarockiej, Rusowicz. Mój tata ma jedno wspomnienie z Zauchą , mój tata kiedyś jak był w wojsku w Pleszewie to 10 października zszedł na śniadanie i w radiu się dowiedział że Zaucha został zastrzelony i zmarł. Dla mnie to jest nie do pomyślenia żeby piosenkarz został zastrzelony, przecież Zaucha był piosenkarzem a nie generałem czy politykiem, to politycy i generałowie byli zastrzeleni.

kinomanka_13

Może Arkadiusz Jakubik dałby radę ?

Bondman

Jeszcze w dodatku Jakubik sam śpiewa ;-) choć pewnie by musiał być playback bo taki głos jak Zaucha to ma mały procent społeczeństwa :-/

kinomanka_13

Ja bym nakręcił serial o Annie Jantar ,Januszu Kusocińskim , Adolfie Dymszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones