Andy Whitfield

8,7
1 911 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andy Whitfield

Normalnie jestem w szoku. Sądziłem, że się chłop wykaraska z tej paskudnej choroby...
jego rola w Spartakusie na zawsze zostanie niezapomniana... [*]*]*]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wiki2009

Ja też na to liczyłam i też czekałam na dobre wieści dotyczące powrotu do zdrowia Andy'ego... niestety... jakie to niesprawiedliwe, że taki młody człowiek musiał przedwcześnie zejść z tego świata...
Będę o nim pamiętała, głównie przez wzgląd na pierwszą rolę, w której go zobaczyłam, "Gabriela"... oby tylko teraz nie trafił do Czyśćca, gdzie archaniołowie walczą z upadłymi...
spoczywaj w pokoju Andy! Dziękuję za piękne oczy Gabriela i jego wspaniałą kreację :(:(:(

haruka13

Rest in peace Spartacus !

haruka13

"Gabriel" to również pierwsza rola w jakiej go zobaczyłem i jest to jeden z moich ulubionych filmów. Miałem nadzieję, zobaczyć go w nowych produkcjach. Naprawdę szkoda tego człowieka:( Wspaniali ludzie odchodzą, a sukin**** spacerują dalej po ziemi. Zycie nieraz weryfikuje nasze nadzieje na choćby odrobinę sprawiedliwości na świecie:/

użytkownik usunięty
GABRIEL_san

jak wyżej...

GABRIEL_san

Zgadzam się...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones