Andy Whitfield

8,7
1 911 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andy Whitfield

podano do wiadomosci ze aktor ma nawrot choroby nowotworowej i obecnie jest wylaczony ze wszystkich projektow

dabram17

Już dawno jest po operacji :) zaczął kręcić 2 sezon Spartacusa ;d

pitrex26

czy to aktualne wiadomosci czy mowisz o operacji z maja tego roku?

dabram17

To nie są aktualne wiadomości, bo Andy ma nawrót choroby i wycofał się z pracy nad drugim sezonem :(
Także dabram17 mówi prawdę ;) Andy rozpoczął pracę nad drugim sezonem, ale praca po 16 godzin go wykańczała, zemdlał kilka razy i odkryto, że ma nawrót choroby. No i od jakiegoś czasu wiadomo, że szukają jego następcy, więc pitrex26 - on nie kręci drugiego sezonu ;)

madziak690

Nie ma strachu, drugi sezon będzie prequelem.

Pietak_88

Tak jak mowi Pietak Sezon 2 to prequel, czyli to co sie wydarzylo przed poznaniem naszego Traka, 2 sezon bedzie mial 12 odcinkow.

Gabricone

on nie bierze udzialu w tym drugim sezonie ale tez nie ma tutaj postaci Spartakusa więc to sprytne bo widzowie obejrza sobie fajny sezon (znowu będzie Batiatus:D) a Spartakus zdąży wyzdrowiec

alien_2

Oby. Rak to nie przeziębienie...

alien_2

Andy definitywnie nie zagra już w Spartacusie[nawrót choroby po udanej operacji]
Liam McIntyre został wybrany na jego miejsce.
http://www.22dakika.org/imaj/armny/779390-1307038.jpg

volt_84

Szkoda, bo ten Liam w ogóle mi się nie widzi. Andy był doskonały do tej roli. Szczerze mówiąc wolałbym czekać aż Andy wróci do zdrowia definitywnie, bo nie lubię zmian aktorów.

volt_84

Nie wyobrażam sobie tego kolesia w roli Spartakusa po rewelacyjnym Andy'm... Ale nie ma co osądzać przed.

volt_84

No nieeee, to niech już kręcą prequele, to się dobrze ogląda. Ja rozumiem jak zmieniliby jakas drugoplanową osobe ktora miala małe znaczenie no ale nie główną postac i to jeszcze na jakiegoś łacha. Na pewni uda im się ten serial, widac ze sobie radzą w drugim sezonie ale to na pewno nie będzie już to samo. Nie będzie nikogo ciekawego, Batiatisa zabili, żonę tez, Spartakusa zmienili, zostanie tylko Ashur i Kriksos z postaci które mnie interesują. Lipa trochę

Gabricone

a nie 6 czasem?

dabram17

w roli Spartacusa dobrze by grał: Sam Worthington, podobny jest do Andiego

patrykdutkowski

popieram

Paul_BLack

Ja na samym początku myślałam, że Andy to Sam W. ... Serio byłam pewna, że to on. Sam musiałby trochę poćwiczyć na siłowni!!!...

aneant89

Nieeeee! I tyle mam do powiedzenia. :(

yogobelle

Panie, Panowie tak naprawdę to Andy prezentował mierną grę aktorską, no może średnią (Criksiu był jeszcze słabszy) ale się do niego przyzwyczailiśmy i sam nie chciałbym nikogo innego. Dobrą grę to prezentuje Batiatus czyli Hannah, nawet Lucy Lawless coś potrafi, znaczna część reszty aktorów od nich odstaje i to mnie martwi w kontynuacji Blood and Sand. Nie chcę amerykańskich odpowiedników naszych braci Mroczków czy Cichopek itp. bo nawet najlepsze efekty, pupy i cycki nie pomogą.

PabloPicasso

Andy Whitfield / Skąd możecie wiedzieć jaki jest scenariusz dalszej części Blood and Sand? Co niby miał zrobić Andy w roli Spartakusa ? ... wykrzyczeć swoje żale, rozpłakać się, udawać dupka .. . ? Według mnie serial jest wyjątkowy, i nie wiem czy dalsza cześć będzie dobra bez niego.

dabram17

Na jego miejsce najbardziej widziałabym Chrisa Hemswortha (Thor 2011). Świetnie zagrał Thora i pasowałby do tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones