Aneta Todorczuk

6,9
472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aneta Todorczuk

A ja ją właśnie lubię! Uważam, że jest dobrą aktorką, a chyba jeszcze lepszą piosenkarką. Świetnie śpiewa i interpretuje! I dlaczego wszyscy komentujący są tacy krytyczni pod względem aktorstwa? Wielkcy z was krytycy filmowi.Zgadzam się, że każdy ma swój gust, ale na studia aktorskie nie dostaje się chyba byle kto :P

Brigitte

Tak, za do do "Samego Życia" nadają się wielcy aktorzy pokroju Jack'a Nicholsona i Heatha Ledgera, prawda?

użytkownik usunięty
Ciasteczkowy__Potwor

Aktorką, owszem, jest przeciętną (ale nie złą), natomiast jest też po prostu fantastyczną piosenkarką - geniusz w tym zakresie. Spójrzcie tu http://www.youtube.com/watch?v=r_6VCFLgLck . Każdy ma swoją niszę, co wcale nie oznacza, że nie może próbować swoich sił w innych przedsięwzięciach.

Niesamowity głos!!!! Kiedy Aneta śpiewa: ,,Ja! To mam Ja to mam szczęście, że w tym momencie, żyć Mi przyszło w kraju nad Wisłą. Ja to mam szczęście.. Mój kraj szczęśliwy, piękny, prawdziwy. Ludzie uczynni, w sercach niewinni, mój kraj szczęśliwy.." - mam dreszcze. Aż sie człowiek bardziej czuje patriotą

Ciasteczkowy__Potwor

Wyobraż sobie,że serial samo życie BYŁ swego czasu najlepszym z Polskich seriali i to własnie niektórzy ,,aktorzy" spowodowali to,że stał ię dnem!!!!!!m.in pani Aneta....śpiewa pięknie,ale gra...beznadziejnie...

renata1829

"...serial samo życie BYŁ swego czasu najlepszym z Polskich seriali ..." - ciekaw jestem dla kogo, bo dla mnie najlepszym nie był nigdy (wręcz był lata świetlne od dobrego, a co dopiero najlepszego). Trzeba być nieźle potłuczonym, żeby uważać go za najlepszy.

cOOba

Mozesz sObie mysleC Co ChCesz:-) oglądalnośC był ogromna przez piervsze dvA lAtA i już:)i było i nadal jest dużo osób,które bArdzo lubiły ten serial,to że TY nie oglądałas to niC nie znACzy

Brigitte

Nie wiem jak gra - w niczym jak dotąd oprócz 2-3 odcinków serialu jej nie widziałam, ale śpiewa świetnie. Nie chodzi tu nawet o głos, który nie powala, ale interpretacje!

Brigitte

Nie wiem jak gra,bo nic nie widziałem, ale głos ma anielski! Chcę jej płytę!

Brigitte

Ja właśnie zsynem obejrzałam bajkę o Grufołaku, do której podkładała głos. Mistrzowski dubbing :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones