W środę, 5 maja 2010, o godz. 18 na platformie ipla odbędzie się video czat z aktorką - Anetą Todorczuk-Perchuć.
To niepowtarzalna okazja, by zadać jej dowolne pytanie!
Jeśli macie już ipla, wystarczy w środę, tuż przed 18, uruchomić aplikację i po prostu zacząć oglądać transmisję z wywiadu.
W razie...
A ja ją właśnie lubię! Uważam, że jest dobrą aktorką, a chyba jeszcze lepszą piosenkarką. Świetnie śpiewa i interpretuje! I dlaczego wszyscy komentujący są tacy krytyczni pod względem aktorstwa? Wielkcy z was krytycy filmowi.Zgadzam się, że każdy ma swój gust, ale na studia aktorskie nie dostaje się chyba byle kto :P