Angélique Monique-Paulet Boyer Rousseau

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/730644/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":751,"rate":8.14247669773635,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/730644/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":16,"rate":5.75,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/730644/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":1,"rate":10,"desc":"ocena","profession":"występów osoby"}}]
8,1
751 ocen gry aktorskiej
Angelique Boyer
Angélique Monique-Paulet Boyer Rousseau bo tak brzmi jej pełne nazwisko, urodziła się 4 lipca 1988r. w Saint-Claude, we Francji.Z Francji wyjechała wraz z rodzicami w 1990 roku. Zamieszkała w Meksyku, gdy miała zaledwie 2 lata. Pierwsze kroki w show-biznesie postawiła w wieku 11 lat, dołączając do dziecięcej grupy muzycznej Rabanitos Verdes. Po ukończeniu szkoły wkroczyła w szeregi studentów Centrum Kształcenia Aktorów przy Televisie. Jako 17-latka dostała rolę Vico w telenoweli "Zbuntowani", gdzie przeżyła dwa gorące romanse i jeden medialny związek z kolegami z planu. Pierwszy z nich z Christianem Chavezem, by uchronić go przed wścibskimi mediami, w końcu chłopak jest gejem. Drugi z Eddim Villardą, a trzeci z debiutującym aktorem i wokalistą Diego Gonzalezem.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 4 lipca 1988

miejsce urodzenia: Saint-Claude, Francja

wzrost: 166 cm

W latach 2001- 2002 śpiewała w zespole Rabanitos Verdes
W 2006 r. razem z Zoraidą Gomez (Jose Lujan) i Estefania Villarreal (Celina Ferrer) założyły zespół C3QS, który mimo popularności debiutanckiego singla "No me importa" przestał istnieć.
Była zaręczona z Diego Bonetą.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Czy można prosić o zmianę zdjęcia na bardziej aktualne? Angie jest piękna ale na tym zdj. wygląda niekorzystnie. Ślicznie wygląda w Tres veces Ana, w kasztanowo-brązowych włosach jej do twarzy, może jakieś zdj. stamtąd?

  15
  • Jakie kiedykolwiek widziałam. Angelique jest perfekcyjna, wygląda pięknie zarówno jako blondynka ,szatynka czy brunetka. W dodatku oprócz urody jest zdolna aktorka .

  • uwielbialam ja w roli Vico Paz zanim sobie zrobila te piersi. Wygladala naprawde super niczego jej nie brakowalo. Teraz wyglada jak kazda meksykańska i tym podobna aktorka. bez sensu

  • Ogladam ostatnio te telenowele i musze przyjąć, że Angelique jest tam niesamowita, fajna ma tam rolę i jej postać kradnie serial. Dodatkowo ma niesamowitą chemię z Sebastianem Zurita. Zdecydowanie moja ulubiona aktorka z tej telenoweli.

   1
   • Uwielbiam ją, genialnie zagrała w Teresie i Mujeres Asesinas. Śliczna, utalentowana i sympatyczna. Z Sebastianem Rullim tworzy wręcz parę idealną. Fanów telenowel zapraszam na Lo Que La Vida Me Robo gdzie fantastycznie interpretuje swoją postać :)