Angus MacfadyenI

7,3
3 851 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angus Macfadyen

Dla mnie najlepszą kreację stworzył w Braveheart.Świetnie wcielił się w Roberta the Bruce,doskonale pokazał rozdarcie swojego bohatera-według mnie Angus został w tym miejscu niedoceniony.
Scena w której Wallace mierzy się z nim na polu bitwy,i odkrywa jego zdradę należy do najlepszych w filmie(zasługa w tym obydwu aktorów).

buczykij

To był Robert Bruce, nie "the Bruce", as far as I know.

EineHexe

As far as i've noticed is "de bruce" anglo-polski nieznajomy... nauczcie sie historii troche :)
Bo widze cienko u Ciebie z tym... mimo tego ze prawidlowo pisze sie "de" a nie "the"... blizej prawdy byla osoba ktora komentowales :)

buczykij

Mnie sie bardzo podobał jako czarny charakter w "Equilibrium", dobrze też zagarał w "Saw 3".

scarfi

Też uważam, że świetnie zagrała w "Equilibrium", ale także w "Cudach" moim zdaniem super wcielił się w swoją role :)

buczykij

Jak dla mnie, to świetną kreację stworzył w Tytusie Andronikusie.

Rav_11

A mnie się jednak wydaje, że "the Bruce"

Wojt4s

Tak jako Bruce zagrał fenomenalnie. Rozdarcie bohatera było przez niego wspaniale przedstawione jak i ten jego ból z powodu zdrady Wallec'a.

Wojt4s

Żaden "the Bruce" ...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_I_Bruce

tomucho77

Panie kolego możemy się tak obrzucać linkami z wikipedii http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_the_Bruce ale chyba nie o to tutaj chodzi. W filmie Angus gra rolę Roberta the Bruce o ile dobrze pamiętam. 2 lata temu chyba to sprawdzałem.

Wojt4s

W anglojęzycznej wersji jest to "the", a w polskiej nie używamy "the".

tomucho77

Co mnie interesuje polska wersja. W polskiej wersji hymn EURO to "koko koko euro spoko". Gwoli ścisłości hymn reprezentacji.

Wojt4s

Przecież jesteś na polskiej stronie FW.

tomucho77

<facepalm> mowa o filmie zagranicznym...

Wojt4s

W polskiej bazie danych.

tomucho77

Wymiękam. Nie pogadam z "polaczkiem". Koniec tematu.

Wojt4s

Ocho "Amerykanin polskiego" pochodzenia się znalazł.

tomucho77

Czujesz jaki jesteś prosty, czy ktoś musi Ci to wytknąć?

Wojt4s

Wolę być prostym "polaczkiem" niż "polskim burakiem" wytykającym innym ich polskość.

tomucho77

Człowieku, nie bez kozery jest to wzięte w cudzysłów. Skończ pierw liceum, zdaj maturę z polskiego, wtedy porozmawiamy.

Wojt4s

"pierw" też miałeś na maturze z polskiego ?

tomucho77

o_O oświeć mnie co jest tutaj błędem.

Wojt4s

http://pl.wiktionary.org/wiki/najpierw

tomucho77

Twoja wiedza ogranicza się do Wikipedii? Pozwolę Ci poszukać, nie będę podsuwał rozwiązania zagadki pod nos.

buczykij

Zgadzam się, świetna rola w "Braveheart". Teraz już jak na niego patrzę to widzę tylko Roberta the Bruce ;D

buczykij

Mnie też najbardziej podoba się w scenie jak William Wallace odkrywa jego zdradę to jest moja ulubiona scena

Gienek16

Najlepsza scena z nim to koniec filmu. Nieustannie wzruszają mnie te słowa "Walczyliście dla Łolesa... Teraz walczcie dla mnie" i ten pewnego typu uśmiech gdy wyciągniętą ręką trzymającą miecz daje znak do ataku. Czuć, że wreszcie się ze sobą pogodził i zaczął walczyć po właściwej (czyli swojej) stronie. Nie ma wreszcie starego który mówił mu co i jak robić, kalkulować. Tak, dla mnie najbardziej poruszający moment w tym wielkim filmie.

Leszek_Halama

Według historii to właśnie ta postać poprowadziła Szkotów po upragnioną wolność.

buczykij

Podobała mi sie jego rola Wielkiego Ala w Kaliber 45 i tą role obstawiam jako jego najlepszą

raiden19

Tak dobrze to zagrał tylko lipa że to był taki zły charakter .

Ale pokazał na co go stać i Kaliber 45 to pozycja do obejrzenia dla każdego :)

buczykij

Jestem tego samego zdania dwie najlepsze Jego role to Waleczne Serce i Piła III.

buczykij

W Clean Break dobrze zagrał.

użytkownik usunięty
buczykij

Jego rola w Spartakusie zapadła mi w pamięci.

buczykij

U mnie ma dożywotni szacunek za rolę Lucjusza.

buczykij

Wraca do postaci Roberta... :)
https://www.youtube.com/watch?v=TOgI7TAA3H4
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones