Ann MillerI

Lucille Ann Collier

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/47387/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":423,"rate":7.617021276595745,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/47387/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":4,"rate":5.5,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,6
423 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ann Miller
  • użytkownik usunięty

Właśnie oglądam "Kiss Me Kate" i wykonanie "Too Darn Hot" mnie powaliło. Świetny głos, poczucie rytmu, imponujący taniec. Do tego świetnie wygląda i dobrze gra. Szkoda, że dziś nie ma już takich aktorek...

• Tu jest link dla zainteresowanych:
    http://youtube.com/watch?v=FrucjnR2F4c

• Kinomaniaczka_ Rety...aż mi ślina pociekła... xD Patrzę z rozdziawioną gębą na występ tej kobiety i nie mogę wyjść z podziwu! Kiedyś aktorzy mieli klasę. Wszystko co robili, dopracowywali do perfekcji. Pełen respekt.

Chwała klasycznym filmom!!!

• Stary post, ale zapytam mimo wszystko, gdzie Ci się udało znaleźć 'Kiss me, Kate'? bo ja niestety bezowocnie szukam w necie, a bardzo bym chciała zobaczyć tą wersję. Przed chwilą oglądałam na yt wykonanie 'Tom, Dick or Herry' właśnie z Ann Miller i strasznie mi się podobało.

• użytkownik usunięty

changes Jest na torrentach.

• Wg mnie jest jedną z najlepszych śpiewających i stepujących aktorek tamtej ery. Lepsze od niej są chyba tylko Ginger Rogers i Judy Garland, chociaż Judy troszkę gorzej tańczy, a Ginger trochę gorzej śpiewa. Mi się bardzo podobała w Wielkanocnej Paradzie, natomiast w Obcym Wstęp Wzbroniony miała duet z Ginger, a Ginger w tańcu jednak lepsza, ale wtedy Anne miała 14 lat, a Ginger 26:)