Anna Czartoryska

Anna Maria Teresa Czartoryska

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/138878/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":368,"rate":5.980978260869565,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":true,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/138878/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":60,"rate":5.616666666666666,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/138878/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":15,"rate":5.066666666666666,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
6,0
368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Czartoryska
  • Ubóstwiam wykonanie Pani Anny tego utworu w Opolu 2011. Wstyd się przyznać, ale to moje ulubione wykonanie tej piosenki, co nie umniejsza wielkości i legendy postaci Pani Demarczyk.
    Po prostu uważam, że Pani Czartoryska naprawdę nieźle technicznie ją zaśpiewała, oprócz tego jakoś nie mogę oderwać od niej oczu szczególnie w tej stylizacji... :)

• Sophie90 Aż włączyłam z ciekawości, bo wcześniej nie słyszałam. Rzeczywiście bardzo dobre wykonanie.

• echtom Za to naprawdę można się nią zachwycać:
    http://www.youtube.com/watch?v=p-NlA9ArSC4

• Sophie90 Ładnie zaśpiewane, ale wykonania Demerczyk nie przebiła. Bo Demarczyk powala na kolana i nikt inny nie zaśpiewa tego utworu z taką wartością emocjonalną. Ewa Demarczyk to mistrzyn interpretacji, hipnotyzuje swoim głosem to czysta magia. Demarczyk śpiewajac to w Sopocie w 1964 miała 23 lata. Czartoryska nawet nie zblżyła się do geniuszu Demarczyk, ale ładnie zaśpiewała i wygladała.To oczywiście tylko moje zdanie Pozdrawiam.

• Sophie90 Dzisiaj drugi raz w życiu słyszałam. Poprawnie wykonany utwór, z naciskiem na poprawnie. Nie było emocji...