Anna Dereszowska

6,4
12 692 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Dereszowska

bo to co zobaczyłem było straszne... Twarz jak dla mnie ma ok, ale reszty mogła nie pokazywać bo się zawiozłem...

Shaker82

Dokładnie.Wczoraj oglądałem Pitbulla.Teraz wszedłem z ciekawości zobaczyć ile kurna ona ma lat,że ma tak słaby cycek.

wasiu13

Tyle samo co rozenkowa.

wasiu13

Niepotrzebnie się "wysuszyła" - przy pełniejszych kształtach cycki miała spoko :)

Shaker82

Normalne niewysportowane ciało, co ty chcesz? Do filmu pasowało.

Shaker82

Nie bede dyskutowac o jej urodzie czy jej braku, ale chodzi mi o pewien brak konsekwencji. Dereszowska grala w dosc mocnej, jak na polskie warunki, scenie erotycznej w Ixjanie. Film byl klapa, a sama aktorka chciala zrezygnowac z aktorstwa filmowego. Tymczasem kilka lat pozniej zgadza sie wystapic bez majtek w filmie niskich lotow i w scenie, ktora jest po prostu groteskowa.

Qjaf

Nie mam absolutnie nic przeciwko rozbieraniu się w filmach, ale w „Pittbulu” to była najbardziej bezsensowna scena „erotyczna”(rozbierana) w historii polskiego kina

MikeyS

Szapolowska w intrze "Wielkiego Szu" tez zasluguje na wysoka lokate w tym nietypowym rankingu :D

Qjaf

Z tym, że w przeciwieństwie do Dereszowkiej, Szapołowska była tam niebywale apetyczna. A to już nieco zmienia sens sceny :)

Shaker82

W Ixjanie wyglądała lepiej

Krzys_Pe

PZL. 23 "KARAŚ"


Niżej podaje wiersz, napisany dla naszej jubilatki.


1. RYBA // Głębia, mrok, / tajemnica. / Brak snu; / głosu, zmęczenia. / Zdrowie; / skromność, czujność.

2. Powaga oblicza, / spojrzenia. / Oziębłość natury // Czyżby…?

3. SZTORM // Siedemnaście dni / – zmagań. / Pierwszy w natarciu, / do odznaczenia, / i… pogrzebu

4. Starty, wytępiony / Do ostatniego / tarła. // Tylko wspomnienie: / znad Warny, / „Złotych Piasków”… / Dobre

5. Zły wybór. / Nie ta woda, / jaka… / być powinna.

6. Szaleństwo ? / Konieczność ! / „Usprawiedliwione”… / zaniedbanie !

7. Zielony kamień, / złota łuska / – dostatek, bogactwo.

8. Wodospad: / Skok pewny, / przemyślany. / Sukces. / Odkryty SKARB.

9. Proste życzenia. / Dla Muzy


Wszystkie najlepszego ANNO !!!
Pozostań "Pełną łaski i wdzięku". do samego końca... Srebrną Damą (Polską !)

Janczar





*****

PZL Karaś - polski lekki bombowiec i pierwszy szturmowiec-niszczyciel czołgów II Wojny Światowej. Nie doceniany, a zasługujący na... Pamięć.


Wszystkie najlepszego ANNO !!!
Pozostań do końca samego, "Pełną łaski i wdzięku")

Janczar



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones