Anna Dereszowska

6,4
12 647 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Dereszowska

Anna Dereszowska nie jest aktorką. Jest gwiazdeczką TVNnu, która staje przed kamerą i zawsze gra tak samo. Ma bardzo ubogi repertuar, nie buduje żadnej postaci , jest prosta i przewidywalna. Jej największym osiągnięciem jest wypowiadanie słowa "kurwa" w niemal każdej produkcji. Kiedy musi zagrać coś bardziej dramatycznego jest sztuczna jak sylikonowe cycki.

Proszę przypomnieć sobie taką scenę z "Nigdy nie mów nigdy" kiedy po powrocie ojca dzieci próbuje zagrać rozpacz - sztuczność to najlepsze określenie. Ania miota się i próbuje zagrać przekonywająco, ale wszystko co robi - gesty,intonacja, płacz - to wszystko jest wymuszone, zrobione "na siłę", wygląda jak nieudana improwizacja.

Ta sama liga co Przybylska, Żmuda, Kamińska i inne popierdułki.

krzychun

dokładnie, ekipa TVNu

krzychun

racja, ogólnie sztuczny jest cały TVN.

krzychun

Dokładnie. I choć jej gra, jak na jedną rolę jest zupełnie ok, to te wszystkie filmy z nią już mi się pieprzą i nie wiem w którym co było i jak...

bananowski

Zgadzam się. Wkurzająca baba. Pcha się do TV, a nie ma po co ;P

bananowski

haha dobre :D i niestety prawdziwe...wszędzie jest identyczną osobą -.-

krzychun

zgadzam sie

użytkownik usunięty
krzychun

Zgadzam się X100

krzychun

Wypada choć ciekawostki przeczytać zanim się głupotę napisze :P
"W 2003 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (Polska)."
Absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza to aktor lub reżyser, teatrolog lub lalkarz.

pixi222

I co z tego, skoro aktorka z niej nijaka. Zasłynęła jedynie tym, że rozwaliła rodzinę (cóż za "osiągnięcie" - aż dziw bierze, że kogoś takiego się jeszcze promuje w TV) i jeszcze się obnosiła z tym, że była kochanką żonatego faceta. Tylko jakoś nie myślała o bólu, który sprawiała swoim zachowaniem żonie i dzieciom, które ten facet dla niej rzucił. To taka młodsza wersja Richardson. Potem on ją i tak rzucił - cóż karma wraca, nie żal mi ludzi jej pokroju. Razem z Markowską, Richardson, Lesz i Mannei powinny założyć klub złodziejek mężów. Nie rozumiem, po co się takich ludzi promuje.

barubar

Tyle i aż tyle, że jest aktorką z wykształcenia.
Nie interesuje mnie życie prywatne aktorów, więc nie odniosę się do tego, a znam ją z kina, telewizji i reklam.
Ploty i maglowanie prywaty to na pudelka i podobne.

pixi222

Która jej rola jest przynajmniej dobra?

Volfram

Dla mnie to "Odwróceni" i "Lejdis" ;) "Naznaczony" też nie jest zły ;)

anulka88

Najwidoczniej w patologicznych produkcjach śmiga, jak ryba w wodzie.

krzychun

Wystarczy mi jej rola w "Bogu Mordu" by stwierdzić, że pani Dereszowska jest świetną aktorką.

_Martyn_

Dokładnie! Wczoraj byłam na tym przedstawieniu i muszę przyznać, że zagrała genialnie, najlepiej z całej obsady. Nigdy nie uważałam jej za wybitną aktorkę, ale też nie za totalne dno, ale wczoraj przekonałam się, że jednak jest świetna.

krzychun

Tak samo jak i nie ma 170 cm wzrostu.

krzychun

Anna Przybylska zmarła i wara od niej...

Brandon568

czyli nie można oceniać jej kunsztu aktorskiego?

ewa_es

Na pewno nie w porównaniu z żyjącymi którzy jeszcze mogą zabłysnąć

Brandon568

Zmienić repertuar,dostać nagrody itp

Brandon568

Poza tym nie należy źle oceniać zmarłych

Brandon568

Dlaczego nie można ? Mam szacunek do zmarłych, a szacunek nie wyklucza tego że moge mieć opinie że pani Ania nie była wybitna aktorka..może nie pokroju Kasi Cichopek ale wątpię by udało jej się kiedykolwiek zabłysnąć jak to napisałeś i być taka aktorka jak np Stanisława Celińska.Myslalam że ten wszechobecy "szał" w związku z tym że zmarła tak młoda i sympatyczna aktorka matka żona czyniacy ja najlepsza aktorka every minął..jak ktoś z reprezentacji zmarł..to rozumiem że zabronione jest powiedzieć że dali dupy na mundialu..

ewa_es

Trafne porównanie

Brandon568

Zgadzam się z panią,mozliwe że ten szał jeszcze mnie się udzielał jak pisałem ten post

krzychun

To prawda oglądałem niedawno ,, Pensjonat pod różą" i tam sama o sobie powiedziała ,,Masz żonę kyrwe" do swojego męża xD

Brandon568

Czyli ,, korwe". Napisać bezbłędnie słownik mi nie pozwala
Serio :-)

Brandon568

Dokładnie.

krzychun

O przepraszam, ale się nie zgodzę co do rzekomego największego osiągnięcia jakim ma być wypowiedzenie słowa "kur.wa".
Jak dla mnie, największym jest "ojejku" wypowiadane przez Yennefer z Vengerbergu za każdym razem, gdy nogi jej miękły przed Geraltem.
Chętnie bym obejrzał materiał z nagrania, jak ona to wypowiada i reakcję Krzysia Banaszyka. :D

krzychun

Co mogę napisać, zgadzam się bezapelacyjnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones