Anna Durka

6,6
36 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Durka

Jako, że nie mogę dorzucić odpowiedzi bezpośrednio (może przez to, że sam użytkownik tę możliwość zablokował ;-) ) więc zrobię to w ten sposób: próbowałem jakieś info odnaleźć (zdjęcia nie mam co szukać, bo i tak dodać je może zdaje się jedynie redakcja, nie, jak kiedyś - użytkownicy), ale na razie bez rezultatu, zwłaszcza, że nie wiem, czy chodzi o jedną i tę samą Annę/Anię Durkę - byłą (a może i obecną) prowadzącą program "Matura to bzdura". Jakichś informacji także można byłoby poszukać, warunek jest tylko taki, że trzeba byłoby wiedzieć, czy to aby na pewno jedna i ta sama osoba, bo na podstawje filmografii ciężko się zorientować, niestety :/

Jakby co to tu jest zdjęcie jedynej Anny/Ani Durki, jaką znam (ciekawe, czy to ta ;-) ): http://artykulypatrykwitczuk.blox.pl/2015/01/Wywiad-z-Anna-Durka-z-Matura-to-Bzd ura.html

cOOba

Ja niczego nie zablokowałem. Nie mam takiej możliwości. Natomiast co do linku, to jest to faktycznie Anna Durka. Naprawdę ekstra babka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones