Anna Ilczuk

5,7
4 140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Ilczuk

Idealna satyra na proste "gwiazdeczki" mające się za "nie wiadomo" co!

Koper_Zielona

serial przy tej postaci stracil 99% starego klimatu, jak ja widze to zbiera mi sie na wymioty

wilem07

zgadzam się ona nic do tego serialu nie wnosi, to ma być Jolasia to jest parodia Dody. Ta aktorka powinna Dodę grać bo tak się ubiera.

kinomanka_13

ubiera się jak sie jej podoba każdy ma swoj styl . Nie znaczy że musi być jakąś nie wiadomo co a swój styl
A wy idioci każdego osądzacie po wyglądzie oceniacie.

wilem07

mnie ona się akurat w sumie podoba, bo taką idiotkę gra nieźle, dużo bardziej wkurza mnie zmiana charakterystyki Waldka, bo to zupełnie nie pasuje jak się porówna stare odcinki. No i Ferdka trochę za smutnego zrobili, za mało jest takich jaj jak dawniej

Koper_Zielona

jest jak dla mnie swietna !

MrsVampire

Dla mnie również!

Koper_Zielona

Aktorka niezła, ale postać kompletnie do kitu, jak i cały ten serial po przejęciu przez Yokę. Nudny, przeględzony, bez polotu, odcinek do odcinka podobny, postaci będące dawniej jego filarami pozamieniane w jakieś mumie, chyba właśnie po to, żeby ta kretynka na ich tle mogła brylować - czyli wrzeszczeć i histeryzować. I tak w kółko.

jan_niezbedny0

Ale przypomnij sobie jej gościnne wejścia zanim zoną Waldka została - kurde naprawdę była super - np. jak grała w takim spektaklu teatralnym, na który poszedł Ferdek z Paździochem - łaziła w takiej koszuli i trzęsła się bez sensu - bo to była "sztuka współczesna" - to było genialne, pamiętasz ten odcinek?

Koper_Zielona

Toteż dlatego piszę o nieudanej postaci, nie o aktorce. Tamten odcinek pamiętam - już był z tych słabszych, choć scenki w teatrze akurat niezłe, Szytenchelm był tam dobry.

jan_niezbedny0

Ta scena była naprawdę nieziemska i te jej ruchy w tej koszuli nocnej.... świetna parodia teatru "współczesnego". A postać to fakt, czasem wkurza, mogliby tak tę role rozpisać, ze częściej jej ktoś nosa uciera

Koper_Zielona

Oczywiście! Ale jest sporo debili, które zatrzymały się w rozwoju i są na etapie Ziomka Kiepskiego. Podlizują się sobie nawzajem gnojąc Jolaśkę i są tak potwornie głupi, że nie mogą pojąć, że jest to świetna postać!

lisoszakal

Nigdy bym nie przypuszczał, że Anna Ilczuk ma taki potencjał komediowy, pamiętam jeszcze jej role zanim została żoną Waldusia - jak grała w takim spektaklu teatralnym, na który poszedł Ferdek z Paździochem - padłem ze śmiechu, scena jak łaziła w takiej koszuli i trzęsła się bez sensu - bo to była "sztuka współczesna" - to było genialne

Koper_Zielona

Przyznam się, że tylko i wyłącznie ze względu na Jolaśkę zerknę czasem na Świat według Kiepskich. Jest fantastyczna ;)

LiLuLa

I ten jej śmiech albo wybuchy gniewu - ma dziewczyna talent!

LiLuLa

Dla mnie tez jest znakomita! Te spojrzenia podstępne i czyhanie na majątek, wymiękam przy niej:)

Koper_Zielona

masz racje ona jest super:D

MrsVampire

Ma naprawdę talent komediowy, ciekawe też kto jej te jajcarskie ywymyśla i ile trwa układanie:)

Koper_Zielona

Szczerze powiem, że jej postać mnie strasznie wk..., ale to znaczy, że ona o prostu rzeczywiście genialnie ją odgrywa

Koper_Zielona

dobra jest. Szkoda, ze z Waldusia taką p... zrobili, ale Ilczukowa gra brawurowo

Koper_Zielona

nie tylko gwiazdeczki...to pewien kanon zachowania bycia, naszej rzeczywistości biednej i plasikowej...gdzie nikt może byc kimś...bardzo w ogóle seksowna gra aktorska...chyba takiej porcji seksapealu trudno znależć w jakiejś roli...ale co kto lubi...:)

opiniotworczy1

Masz w pełni rację! W ogóle serial świetnie drwi z rzeczywistości naokoło

Koper_Zielona

Zgadzam się, świetna rola. Wprowadziła trochę życia do tych smętnych Kiepskich.

Neils

Bardzo słuszna uwaga! A do tego te jej fryzury!:)

Koper_Zielona

Co wy wypisujecie, najgorsza rola w kiepskich odkad ona gra i odkad za tworzenie tego serialu wizał się Yoka. To serial zmienił się diametrialnie. A "pupica" w ogóle co za idiotyczne nazwanie postaci.
Niestety wprowadzenie takich postaci jak Jolaśka, prezes Kozłowski, Badura czy Malinowskiej było strzałem w kolano. Fajnie jest do odcinka do ok 250 później jak już Khamidow już nie reżyseruję z odcinka coraz to gorzej.
A Anna Ilczuk jest super? Przestancie a ja myślałem że gorszych aktorów niż Karolak w Polsce nie ma :)

galcius

Podpisuje się pod tą wypowiedzią.

galcius

Malinowską i Kopcińskiego mogliby sobie darować, ale Gałła, Dyblik czy Dracz są świetni! Prezes jest dla mnie idealnym obrazem umoczonego we wzajemne koterie "działacza" naszych czasów. Ania gra genialnie, nagrodę powinna dostać, choć jej postać mnie drażni, wkurza i zawsze życzę jej, żeby jej Ferdek dosolił, ale to właśnie znaczy, że gra ją bardzo dobrze, bo zapominam, że to tylko film

galcius

,,Pupcia"chyba...
I jest to nazwisko.Nazwanie kogoś to nie jest danie od razu nazwiska

Koper_Zielona

Mnie się jej gra nie podoba wnerwia mnie w Kiepskich ,ogólnie serial zszedł na psy początkowe odcinki były sto razy zabawniejsze.

Ruben_fw

Jeżeli wnerwia to znaczy, że jednak dobrze gra, bo jej postać ma właśnie być denerwująca. Oczywiście mnie też drażni robienie z Waldka dupy wołowej, ale ogólnie teraz te odcinki też są często fajne, tylko bardziej przemyślane, dawniej było więcej jaj

Koper_Zielona

W Pierwszej miłości mi nie przeszkadza jej postać .

Ruben_fw

No ale tam ta postać ma być normalna, a tu ma być właśnie wnerwiająca

Koper_Zielona

ale nie obrażaj inteligencji widzów. ona nie denerwuje dlatego bo miała być w założeniu denerwująca, tylko dlatego, że nie pasuje do serialu i aktorsko gra "na siłę"

Koper_Zielona

a ja uważam odwrotnie,że w Pierwszej Miłości gra dobrze ale Kiepskich to ona zj***ała przez to juz nie oglądam nowych odcinków bo są żalosne,nie moge znieść jej śiechu glupkowatego i tych tandetnych tekstów!!porażka!! ldam nie kiepscy skończyli się na odcinku ok 300-ego zamiast okił khamidov kontynuować kolejne sezony to wziął sie za jakieś idiotyczne paradokumenty typu "pamiemtniki z wakacji" itd. kiepskich po nim przejął yoka i zrobiła sie ch*jnia a nie dobry serial komediowy!!!

Jedi92

Cóż mam napisać - kocham Kiepskich i starych i nowych, nawet ta nowa obsada powoduje u mnie większe salwy śmiechu samym pojawieniem się (np Gałla, Dyblik czy Dracz), ale to już myślę każdy ma swoje własne preferencje, trudno, żebyśmy wszyscy lubili to samo

Koper_Zielona

Dla mnie ten serial skończył się jak zostawił go Khamidov a zaczął robić Yoka.
Coraz więcej nowych beznadziejnych postaci np. Zrzędliwy Badura, Foka i inni menele. Greenscreeny i sztuczność w każdy odcinku. Do tego ta wkurzająca Jolaśka.
Jak widzę nowy odcinek ŚwK to nie oglądam, jak stary to oczywiście, że tak.

Koper_Zielona

Świetnie to określiłeś, normalnie wyjąłeś to z mojej głowy.

Jolaśka nie pasuje do Kiepskich, póki co jej życiową rolą jest Emilka z PM

Electrolit

Widzisz, tu zdania są podzielone. Dla mnie pasuje idealnie, tylko powinna częściej dostawać nauczki

Koper_Zielona

generalnie to jak czytam komentarze pokroju: "głupio się zachowuje w serialu Kiepskich" to mi się robi niedobrze, to chyba nie aktor decyduje jak postać ma się zachowywać tylko reżyser? No ja pie.....

Patryk_1425

Bardzo słuszna uwaga!

Koper_Zielona

Dla mnie to genialna aktorka!

Koper_Zielona

Ozdoba Kiepskich! Te podstępne spojrzenia... super:)

Koper_Zielona

Postać mocno podzieliła widzów, a więc jest kontrowersyjna, nie pozostawia nikogo obojętnym- czyli spełniła swoją rolę. A co za tym idzie, została zagrana genialnie. A postać wcale nie jest taka łatwa do odtworzenia. Sam fakt, jakie Anna dostaje kwestie w dialogach- nie dość, że wierszem, to jeszcze musi to mówić szybko i odpowiednio modulować tonem głosu. To tylko udowadnia, jak dobrą aktorką jest Anna Ilczuk.

xena_4

Jest kontrowersyjna, bo idealnie odzwierciedla większość współczesnych kobiet mających się za księżniczki, i w tej roli sprawdza się super. Martwię się tylko, że może to zaważyć na jej wizerunku jako osoby prywatnej (pamiętacie czemu Żukowski odszedł lata temu?). Swoją postać gra naprawdę super, i aż dziwię się, że to ta sama aktorka co gra Emilkę w PM.

Jej postać też mnie irytuje, bo nic nie wnosi poza wkurzaniem widza, lecz z drugiej strony i tak jest lepsza niż Kozłowski, który tylko nudzi, nudzi i jeszcze mniej wnosi i bardziej wkurza.
Widocznie jaka rzeczywistość, takie postacie. Zawsze tak w Kiepskich było.

Koper_Zielona

Jolasia jest doskonała!! Zagrać idiotke to nie takie proste. Bez niej nie ma Kiepskich .
Raz ja widziałem w TV w jakimś wywiadzie. To zwykła kobieta jest!! Byłem zaskoczony.

Koper_Zielona

jest okropna. Przerysowany charakter też trzeba umieć zagrać tak, a ona to odgrywa po prostu kiczowato. Jest irytująca i odkąd zaczęła grać w tym serialu to go zniszczyła. Chociaż być może wina leży w połowie w niej, a w połowie w samej postaci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones