Anna Ilczuk

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/195277/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":2014,"rate":5.999006951340616,"desc":"ocen"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/195277/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":51,"rate":5.333333333333333,"desc":"ocen"}}]
6,0
2 014 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Ilczuk
  • Zagrała wiele świetnych ról teatralnych, m.in. w trudnych sztukach Krystiana Lupy - ostatnio w Wycince.
    Jest wszechstronna - posiada różne oblicza. Niekiedy jest mądra i wrażliwa, a niekiedy głupiutka jak Jolancia-Pupcia w Kiepskich.
    Znakomicie ubarwia ten serial komediowy - dodaje mu nowego kolorytu.
    Jej niepowtarzalny śmiech i język - po prostu rewelacja!
    Współpracuje również z Grupą Artystyczną Ad Spectatores Pod Wezwaniem Calderóna.
    W teatrze, w odróżnieniu od Kiepskich, dostrzec można jej prawdziwą urodę - jest ładna.

• DomPatryk Zgadzam się w 100%. Widziałam ją na kilku sztukach i byłam wręcz zaskoczona, bo pamiętałam ją jako infantylną Emilkę (?) z serialu.

• LillAnn Genialna aktorka Teatru Polskiego

• LillAnn Prawda, potrafi grać

• DomPatryk Absolutnie popieram. Poza teatralnymi, polecam też jej rolę w nowym serialu "Artyści" (TVP2, piątek 22.20; odcinki powtarzane w nocy z wtorku na środę po 1.00, dostępny także na VOD)

• DomPatryk Nic dodać, nic ująć