Anna Ilczuk

5,7
4 140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Ilczuk

Zagrała wiele świetnych ról teatralnych, m.in. w trudnych sztukach Krystiana Lupy - ostatnio w Wycince.
Jest wszechstronna - posiada różne oblicza. Niekiedy jest mądra i wrażliwa, a niekiedy głupiutka jak Jolancia-Pupcia w Kiepskich.
Znakomicie ubarwia ten serial komediowy - dodaje mu nowego kolorytu.
Jej niepowtarzalny śmiech i język - po prostu rewelacja!
Współpracuje również z Grupą Artystyczną Ad Spectatores Pod Wezwaniem Calderóna.
W teatrze, w odróżnieniu od Kiepskich, dostrzec można jej prawdziwą urodę - jest ładna.

DomPatryk

Zgadzam się w 100%. Widziałam ją na kilku sztukach i byłam wręcz zaskoczona, bo pamiętałam ją jako infantylną Emilkę (?) z serialu.

LillAnn

Genialna aktorka Teatru Polskiego

DomPatryk

Absolutnie popieram. Poza teatralnymi, polecam też jej rolę w nowym serialu "Artyści" (TVP2, piątek 22.20; odcinki powtarzane w nocy z wtorku na środę po 1.00, dostępny także na VOD)

DomPatryk

Nie widziałem jej w teatrze, ale wierzę, że tam się realizuje. Natomiast w Szadzi 2 była (niestety) beznadziejna. Nie wykreowała emocji, które powinny cechować jej postać. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones