Anna Mamczur

6,6
111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Mamczur

Anna Mamczur a Anna Mucha...

użytkownik usunięty

Czy ona nie przypomina Wam Anny Muchy?? Ja na przykład oglądają "tylko mnie kochaj" byłam przekonana że ta sprzedawczyni to Anna Mucha ;)
Pozdrowionka

Od Muchy pani Ania Mamczur jest znacznie ładniejsza i zdecydowanie bardziej utalentowana :)

wciąż tęsknię do Ani a tu już 40-te urodziny

Też mi to skojarzenie przyszło przed chwilą na myśl ;)
Całe szczęście, że Pani Ania (cuż za piękne imię :)) od Muchy jest tysiące lat świetlnych piękniejsza, a i - jak to już tutaj zostało zauważone zarówno talentem ( jak i wszystkim innym) bije Tse-Tse na głowę.
Obie Panie łączy jedynie to, że obie należą do płci pięknej, a różni - wszystko - rzecz jasna na korzyść Anny Mamczur. Nawet teraz, po latach widząc Pokój 107 na Jej widok błysk pojawia się w oku i szybsze bicie serca, czego o Musze nigdy powiedzieć nie mogłem i nie mogę. Niech sobie ma i swoje lata - bez względu na to ile wiosen piękną kobietą jest i basta, a Młóha nawet do pięt Jej nie dorasta ;)

Taaak :) Ja oglądałam serial.. dość stary, 'Pokój 107' i faktycznie .. bardzo obie panie są podobne. Nawet w sposobie wypowiadaniu się, ruchach. ;]

http://wyborcza.biz/biznes/12,102440,9720663,Bizrozmowa__Anna_Mamczur__tworczyni _kosmetykow_Phenome.html
Krótki wywiad

ja myślałam, że to A. Czartoryska, a do A. Muchy też podobna.

Taaak! Też widziałem ją w 'Pokój 107' i myślałem, że to Mucha :)

Przypomina. Taak, oczywiście Mamczur - Muchę. Czemu? Bo Muchy wszędzie pełno, a Mamczur mało kto zna, lub puścił w niepamięć. Fakty są takie, że Mamczur jest 10 lat starsza, 10 razy ładniejsza, 10 razy zdolniejsza, 10 razy skromniejsza. Podkreślam, że to 10 jest na korzyść Mamczur, a nie na niekorzyść Muchy, nic przeciw Musze nie mam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones