Anna Próchniak

7,2
7 763 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Próchniak

Bardzo ją lubię

użytkownik usunięty

Bardzo dobra rola w Mieście 44. Kama to naprawdę silna, zdecydowana i odważna dziewczyna. Anna jest niezwykle przekonująca w tej roli. Tak samo rola Irminy w filmie bez wstydu. Podobała mi się o wiele bardziej i była wyraźniejsza niż główna bohaterka. I bez porównania piękniejsza. Oglądając Bez wstydu zastanawiałam się gdzie główny bohater ma oczy:P

Miasta 44 nie oglądałem, ale co do Bez wstydu zgadzam się prawie ze wszystkim...Zagrała tam FANTASTYCZNIE!!! FENOMENALNIE! Chyba nawet myślałem, że jest prawdziwą Cyganką! ;) Była tam nie tylko piękna, ale z jakim CHARAKTEREM(KIEM)!!! Jaka mądra!!! Jaka sprytna! Inteligentna.Z zasadami...I też nie mogłem przeboleć zaślepienia i zachowania głównego bohatera :(

Dla mnie odkrycie ostatnich dni.Obejrzałem jej dwa filmy i jest po prostu rewelacyjna.

A do tego "Niewinne", a także dobra rola w teatrze TV "Miss HIV". Wkrótce zobaczymy ją w "Podwójnym Ironmanie" no i w "Bell epoque".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones