Anna Przybylska

7,5
8 415 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Może nie jest to Natalie Portman pod względem aktorskim, aczkolwiek wcale nie gra źle, a nawet jak nie jest super ekstra aktorką to i tak czekam jak najszybciej na scenę z nią, by móc ją zobaczyć - bo jest śliczną kobietą, i każdy normalny facet też powinien mieć takie odczucia jak ja, bo rozumiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale są kobiety które powinny się podobać każdemu.

Fajnie się wypowiada, jest inteligentna, grzeczna, nie ma szumu w gazetach o niej, a przy tym fajnie gra i to mi wystarczy.

na tym właśnie polega jej popularność,jest śliczna,miła,ma męża piłkarza i to by było na tyle...:D

użytkownik usunięty
adamb81

O ile u aktorów patrzę na grę aktorską to jakoś u aktorek zważywszy, że z reguły nie mają porywających ról, i być może dlatego nie dostrzegam wielkich różnic między ich grą, to patrzę na wygląd, a Ania Przybylska nie dość, że jest prześliczna, to jeszcze jest inteligentna i wywiady z nią uwielbiam, i ten jej głos...

Powiem szczerze... Mam 18'ście lat, ale z pewnością bym na nią poleciał i chciałbym z nią być - co z tego, że różnica wieku jak ona wygląda lepiej niż te wszystkie nastolatki a przy tym jest inteligentna;)

zgadzam się w pełni :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones