Anna Przybylska

7,5
8 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Nie rozumiem jak mogła zostać wybrana najseksowniejszą aktorką w Polsce...???
Ma niski, ochrypły męski głos !
Wulgarny i mało kobiecy sposób zachowania !
NIE ma za grosz subtelności i kobiecego wdzięku !

Po prostu babo-chłop !

kaczor_78

Ania Przybylska też tak o sobie mówi. Ale ja uważam ją za bardzo dobrą aktorkę komediową i tyle. Nie jest dla mnie istotną sprawąjej wyglądy, choć mi się podoba.

kaczor_78

Święte słowa! Zero uroku, wdzięku, kobiecości, klasy. Większą subtelność ma buldożer.
Po prostu typ pudła i dziewuchy...Powinna dalej sterczeć pod trzepakiem...Wstyd taką pannę pokazać rodzicom...

kaczor_78

Człowieku idż do okulisty bo ci chyba gały szwankują.
A twoim która z aktorek jest seksowniejsza, może Kasia Cichopek, albo trzmiel yyyyy.. to znaczy Mucha hehee :)

kaczor_78

Racja, jej zachowanie jest mało kobiece. Głos też ma niezbyt ładny. Ale mimo to ma tak wspaniałą urodę, że z przyjemnością można na nią patrzeć.

kaczor_78

lol...wy jesteście z marsa?! Przecież ona jest bardzo ładna. Tak samo jak Kasia Cichopek. Może tak piszecie bo nie jesteście facetami, albo macie jakieś problemy męskości?!Z jednym tylko sie zgodze...że Mucha jest beznadziejna, pod każdym względem!!

kaczor_78

Nie zgadzam sie z Toba. Anna to bardzo piekna kobieta a jej glos dodaje jej "smaczku" i seksapilu. Śmiało mogę powiedziec, ze to jedna z najpiekniejszych aktorek polskiego kina.

kaczor_78

Ania jest boska a na żywo wygląda jeszcze lepiej :)

użytkownik usunięty
kaczor_78

Wszystko to co wymieniłeś uważam za jej zalety. Uwielbiam u kobiety taki niski zachrypnięty głos i bardzo mi się podoba, że nie wdzięczy się i nie szczebioce jak inne słodkie idiotki. Z litości nie podam nazwisk.
Absolutnie nie jest wulgarna, jest ładna i sexy.

kaczor_78

Jest bardzo ladna i bardzo naturalna. Glosu sobie pewnie nie wybierala i nie wydaje mi sie takze zeby miala go tak ochryply od nadmiaru alkoholu <lol> a jej zachowanie swiadczy chyba o tym ze jest wporzadku osoba w zyciu prywatnym i nie robie z siebie nie wiadomo kogo poprzez obowiazkowe sukienki noge na noge i smycze na szyji. No ja Cie prosze. Kto jak kto ale ona kobieca jest. A pamietaj ze taka uwaga z ust kobiety jest 10 razy wazniejsza niz z ust mezczyzny.

kaczor_78

Myśle, że jest piekna, ma niesamowite oczy :) Co do głosu- to ja właśnie odróżnia od innych aktorek. Świetnie gra, świetnie wygląda- tytuł jej sie nalezy

kaczor_78

Jedna z nie wielu najpiękniejszych polskich aktorek. Ma naprawde przepiekny typ urody. Jest świetna:)

kaczor_78

Popieram. W serialu "Daleko od noszy" jest najmniej śmieszną aktorką, kto ją tam w ogóle wziął, przez nią ten serial duzo traci.

kaczor_78

No i dobrze. Nienawidzę szczebioczących słodkich blondynek. Tylko takie lubię (oczywiście nie dosłownie babo-chłop czyli obojnak).

Godzilla

Mucha jest lepsza od tej całej CICHOPKOWEJ I PRZYBYLSKIEJ!

kaczor_78

wygląda bardzo seksownie, fakt - głos ma nieciekawy, zachowanie - cóż tutaj możnaby sporo wymienić - na pewo nie jest cichą delikatną kobietką. może i w jej zachowaniu znajdzie się trochę babochłopa:D

kaczor_78

Chyba nie boicie się, że taka Przybylska może zagrozić waszej męskości? ;>
Jeśli ktoś za ideał ma cukierkową blond-barbie, z cieniutkim, piszczącym głosem... no to cóż... o gustach się nie dyskutuje podobno.

kaczor_78

A ja się zgadzam z autorem tematu. Ania Przybylska to typ kobiety, która pięknie wygląda na zdjęciach. Czar pryska kiedy dochodzi audio i wideo. Ma odpychającą mimikę, nie ma gracji, brzydki głos. Nie chodzi o to, że nie lubię kobiet o niższym głosie, ale jej jest wyjątkowo nieprzyjemny i niekobiecy.

kaczor_78

Nie zgodzę się, przynajmniej z częścią. Na pewno jest bardzo ładna. Głos
mi się podoba, ale to kwestia gustu. Natomiast nie wiem jak z jej
zachowaniem, jakoś nie miałem okazji jej poznać (w przeciwieństwie do,
jak widzę, wielu filmwebowiczów). Co do gry to trudno mi powiedzieć, bo
widziałem ją tylko w "Królowej Chmur" i tam zagrała dobrze. Ale nie wiem
jak z resztą jej dorobku. Chcę jednak zwrócić uwagę na fakt, że nie
należy spodziewać się wiele po grze w produkcjach typu "Złotopolscy" czy
"Daleko od noszy", nawet od najlepszych aktorów.
A moją najpiękniejszą polską aktorką pozostaje Ilona Ostrowska. Ona ma
"to coś".

kaczor_78

Jest ładna ale są o wiele piękniejsze od niej;P
http://www.pieknekobiety.com.pl/polki.php

dave84

Ten, który założył ten temat to niezła ciota :D !

kaczor_78

Przykro mi że doda nie gra w filmach ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones