Anna Przybylska

7,5
8 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska
tulila

Czy tobie czasem tulila sufit na łeb się nie spadł :D Anka jest dużooo ładniejsza ;)

heniek726

>Anka jest dużooo ładniejsza

Chyba chłopie w życiu nie widziałeś pięknej kobiety. Nie jest brzydka. Jakby przestała grać i była sobą to uszła by w tłoku, ale do piękności to jej niestety dużo brakuje. Same oczy, cycki i zgrabny tyłek nie wystarczą. W tym zawodzie trzeba mieć to coś, a ona po prostu tego nie ma. Typowa aktorka serialowa.

Mrok

Ej, ej chyba się trochę chłopie zagalopowałeś. Przeczytaj uważnie jeszcze raz poprzednie posty i wnioskuj. Po pierwsze Jest bardzo ładna, a po drugie nie oceniałem w żadnym stopniu jej gry aktorskiej, no i po trzecie jak znajdziesz sobie taką dziewczynę jak ona która jak to napisałeś uszłaby w tłoku to daj mi znać. A teraz do książek bo niedługo wywiadówka!

heniek726

1. Jak trochę dłużej pożyjesz chłopczyku to zobaczysz że gust Ci się zmieni.
2. Fakt że ta kobita wydaje Ci się ładna nie oznacza jednocześnie, że taki sam pogląd w tej sprawie musi mieć każda inna osoba.
3. Nikogo nie muszę szukać, a już tym bardziej jakiejś panienki dla Ciebie. Jak chcesz taką znaleźć to musisz ruszyć swoją d.u.p.ę z krzesła i rozejrzeć się po świecie. Tego kwiatu nie brakuje.
4. Co do książek - to jak najbardziej masz rację. Może dzięki temu Ci się w łebku rozjaśni. ;)

Mrok

"Chyba chłopie w życiu nie widziałeś pięknej kobiety.", "Fakt że ta kobita wydaje Ci się ładna nie oznacza jednocześnie, że taki sam pogląd w tej sprawie musi mieć każda inna osoba." Niezły z Ciebie hipokryta! O gustach się nie dyskutuje dlatego wyraziłem tylko swoją opinie a Ty na siłę chcesz wmówić mi co ma mi się podobać, tym bardziej "chłopczykiem już dawno nie jestem ale co do Ciebie nie jestem pewien bo wydaje mi się, że chcesz w intrnetach wyładować frustracje z życia codziennego.

heniek726

Tobie się podoba, mi w ogóle. W czym problem? W określeniu "Chyba chłopie w życiu nie widziałeś pięknej kobiety."? Podtrzymuję je w całej rozciągłości.

Bij dalej pianę, ale bez mojego udziału.

Mrok

Gadaj zdrów, szkoda tylko, że nie wiesz o czym mówisz bo zdanie zmieniasz częściej niż rozkapryszona kobieta w średnim wieku...

Mrok

to piekna i seksowna kobieta mam 38 lat-malo?

tulila

podobny typ urody, ale zdecydowanie się różnią i oczywiście Anka o wiele ładniejsza

tulila

Baaardzo podobne :) i obie bardzo lubię

tulila

Fakt jak oglądam Diabli nadali to odrazu widze podobieństwo do s.p Ani Przybylskiej.

tulila

Może się mylę, ale chyba chodziło ci o "siostry bliźniacze", a nie "syjamskie"...

tulila

Wiesz kto to bliźniak syjamski??? Chyba nie...

tulila

Idź do ginekologa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones