Anna Przybylska

7,5
8 431 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Wszyscy zachwycają sie Przybylską, a dla mnie nie jest ona żadną aktorką, po prostu jak to bywa w naszym kochanym kraju - ma układy. Oblega wszystkie komedie, a jest pelno o wiele ładniejszych i "lepszych" aktorek, których się nie obsadza, bo przeciez sex - bomba musi tam występować. To typowy przykład kariery NIkosia Dyzmy. Może lepiej by było dla niej żeby została etatową modelką playboya?

użytkownik usunięty
Arahia

AH te kobiety...
Wiesz co? może ja jestem jakiś starodawny, ale wydaje mi się że dziewczyny nie powinny wypowiadać się na temat dziewczyn. Ale wiesz to jest tylko moje zdanie... Co do tych "lepszych i ładniejszych" to wymień mi chociaż jedną: Scorupco? Weź przestań, Brodzik? NO COMMENT a może Jungowska? nieeeeeeee...... jedyną konkurencją dla Ani może być Małgosia Foremniak - nikt więcej!
No to pa skarbie!

jak uważasz
Każdy ma inne preferencje seksualne:) Mam nadzieje ze jestes tolerancyjny, wiesz, ja sie urodzilam w holandii

użytkownik usunięty
Arahia

Les
Oczywiście że nie mam. Przeciwko lesbijkom nigdy nic nie miałem ale gejów nie zniosę. Pa

żart
oczywiscie to byl zart ale fajnie ze jestes tolerancyjny....

użytkownik usunięty
Arahia

Wróćmy do tematu
Hmmm... zdaje się że zaczynamy odchodzić od głównego tematu. A więc nadal uważasz że kiepska z niej aktorka? ; - )

Tak
Tak uważam, że kiepska z niej aktorka, a co do urody, wy panowie na tym się znacie najlepiej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones