Anna Przybylska

7,5
8 386 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Jak super, że powstaje film o Ani. Widziałam zwiastun i mega. Świetna aktorka z charyzmą, matka, żona, będzie ciekawie. Nie mogę się doczekać. Szkoda, że już Ciebie nie ma z nami...

monikakalinowska_2

Wielka strata... dla rodizny, społeczeństwa, świata filmu. Błyszczała wszędzie, gdzie się pojawiała. Już dawno słyszałam, ze ma byc film, chyba przed pandemią, ale żadnych szczegółów jeszcze nie widziałam.

dk2012

Tak, teraz te plotki się potwierdzaja i faktycznie ma powstac film

monikakalinowska_2

Historia dała nam wiele wspaniałych indywidualności. Łatwe było więc do przewidzenia, że filmowi twórcy będą starali się przybliżyć nam ich sylwetki. Na przestrzeni lat powstała niezliczona ilość filmów biograficznych, które opisywały dzieje wybitnych przywódców artystów, działaczy społecznych, sportowców i bohaterów narodowych – w skrócie, jednostek wybijających się z tłumu. Dlatego tak bardzo ciesze sie na ten film, liczę, że ta produkcja będzie równie dobra, co jest wyczekiwana

Betty_Lou

Znakomici sportowcy, wybitni muzycy czy malarze, którzy już na zawsze zapisali się w naszej historii, pozostawiając cząstkę siebie w światowej kulturze – ich historie bywały naprawdę burzliwe, a życie nie oszczędzało im rozczarowań i bezlitośnie rzucało kłody pod nogi, utrudniając osiągnięcie celu. Prawdziwy upór i ciężka praca nie poszły jednak na marne, choć niektórzy z wielkich zyskali sławę dopiero po śmierci. Cieszy mnie tym bardziej, ze kino wzielo się za sportretowanie pani Ani Przybylskiej, czekam z niecierpliwością. :)

Betty_Lou

jasne, że tak, filmy o wyrazistyh postaciach powstawały, powstają i będą pwstawać, ludzie chcą takie rzeczy oglądać. Szczerze powiedziawszy dokumenty biograficzne na netflixie to moja najczęsciej odwiedzana zakładka, więc na film o Ani też wybiorę się na stówę.

monikakalinowska_2

Zwiastun mnie wzruszył i zachwycił. Już wiem, że będę miała w kinie problem z tym, żeby nie beczeć. Lubiłam Anię bardzo. Była taka normalna.

monikakalinowska_2

Też się bardzo cieszę na film i powoli zaczynam wielkie odliczanie do premiery. Wybiorę się z koleżankami. Pewnie wszystkie będziemy płakać...

Tola101

Mam tak samo chociaż facet jestem, ale Anie bardzo lubiłem i chce zobaczyć ją, poznać jej życie. Byłą cudowną osobą, dobrze, że powstaje taki film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones