Anna Przybylska

7,5
8 431 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Nigdy sie nie nauczyla dykcji, a w filmach czesto jeszcze poteguje swoja niewyrazna wymowe celowym [prawdopodobnie scenariusz tego wymaga] szybkim mowieniem lub innymi wydziwieami wokalnymi, a zasada jest taka, ze jesli chce sie wydziwiac, to najpierw wypada miec poprawna baze, nigdy odwrotnie.
Po obejrzeniu jej w kilku poslkich filmach [komiediach] smiac mi sie chce, ale nie z powodu humoru, ile miernosci tej aktorki. A po jej wystapieniu w jednym z odcinkow "Bezludnej Wystpy" Niny Terentiew, gdzie zblaznila sie bardzo wobec uznanych aktorek polskiej sceny/ekranu swoimi cokolwiek glupimi wypowiedziami, wydaje sie jeszcze bardziej zenujaca. Pokazywanie golego biustu w kazdym filmie jeszcze nie tworzy wartosci aktorskiej. No coz... Zobaczymy, jak bedzie sie prezentowac ta aktorka za lat kilkanascie - moze jej talent - chwilowo dosc dobrze ukryty - rozkwitnie [i nauczy sie poprzadni artykulowac kwestie - tak, by nie trzeba bylo powtarzac kilka razy sceny fimowej, by wychwycic, co aktorka powiedziec chciala, a co wybelkotala...]

użytkownik usunięty
Joker_36

Okej kazdy ma swoje zdanie, ale widzie ze ktos tu powinien sie najpierw nauczyc pisac a dopiero sie udzielac... inna kwetsia jest to ze oceniasz ja jako slaba aktorke, nie kwestionuje tego w zaden sposob lecz chcialbym zaznaczyc ze Ania ;) nie jest zawodowa aktorka... szczerze podoba mi sie jej akcentowanie wogole jej glos jest nieprzecietny, zmyslowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones