Anna Wendzikowska

5,4
660 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Wendzikowska

Zwykla celebrytka z naciskiem na "C". Widzialam tych jej pare wywiafow dla Tvn i po prostu rece opadaja... jej pytania i ogolne zachowanie jest ponizej jakiegokolwiek poziomu. Irytujaca ignorantka z mega parciem na szklo.

takie tam zero, dno dna, przykład całkowitego upadku mediów, itd..

Nie musi wiedzieć kto to jest Grotowski
Korwin Piotrowska sie przypie rdala o podest Komorowskiego

użytkownik usunięty
giovanni50

Moze i tak, ale jest mega irytujaca i wpatrzona w siebie, Ksiazke mnaar wydala o swoich spotkaniach z gwiazdami i juz mysli, ze jest kims...

giovanni50

"Nie musi wiedzieć [Wendzikowska] kto to jest Grotowski" - ta konkretna twoja teza jest co najmniej mocno kontrowersyjna.

To tak jakby Andrzej Kurek lub Zdzisław Kamiński nie wiedzieli kim był Karol Olszewski !

the_men_from_okinawa

zgadza się nie musi wiedzieć widziałam kulisy sławy udziałem Pani Anny i mówiła że ta dziedzina z której jest/był Grotowski nie należy do tych co się tym interesuje a ja jej to wybaczam bo ją bardzo lubię od czasów serialu ,, Dziki " i za ,, Show".

ja się nie zgodze. Jako jedyna tak naprawdę dziennikarka z Polski bardzo dobrze sobie moim zdaniem radzi z tym co robi, oglądałam wiele jej wywiadów z roznymi gwiazdami, i dla mnie super. Wszystkie wywiady z nowymi Marvelowskimi produkcjami - swietne. No ale to moje zdanie.

alex_29_filmweb

to ty mało wiesz o dziennikarstwie, ale to tylko moje zdanie.

the_men_from_okinawa

Ty* nie mowie o jej byciu dziennikarką pełną gębą.. ale skoro jeździ po świecie i przeprowadza wywiady od jakiegoś czasu, i robi to coraz częściej, to chyba odpowiedź jest jasna. Zegnam

alex_29_filmweb

każdy sam decyduje się na standardy jakie mu odpowiadają.

użytkownik usunięty
alex_29_filmweb

Chyba żartujesz. Brak wiedzy, klasy, obycia, nie mówiąc już o tym, jak zachowuje się na widok jakiegoś aktora - jakby boga widziała! Żenada.

Ale przynajmniej ma śliczną buzię. :) No i była w filmie "Show" - jednym z najciekawszych polskich filmów z XXI wieku, choć niesłusznie niedocenianym.

Zgadzam się jak ona przeprowadza wywiad z jakąś gwiazdą z zagranicy to nic się dowiedzieć ciekawego nie można zadaje durne pytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones