Anna-Maria Sieklucka

4,3
8 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna-Maria Sieklucka

To jedyny film jaki obejrzałam z tą aktorką i wybór jej do roli pierwszoplanowej to nieporozumienie. Jej głos, szczególnie gdy mówiła po angielsku, wprost kaleczy uszy. Również grą aktorską odstawała od pozostałych aktorów, oglądanie scen z graną przez nią postacią sprawiało duży dyskomfort.

donderska

to prawda, ten ją poddusza a ona skupiona żeby powiedzieć dobrze "the". myslalem, ze skisne. naprawde, gdyby nie ona to film może by mial szanse na 3-4/10. dzięki niej wystawilem 1.

donderska

jedyny bo to jedyny w jakim grała

donderska

Powiedzmy, że historia wydarzyła się naprawdę...polka musiałaby znać język perfekcyjnie z akcentem? Moim zdaniem nie.Co do filmu ,to rzeczywiście w porywach co najwyżej przeciętny.

donderska

Mnie podobała się jedna jedyna scena, zaraz na samym początku, gdy wyciągnęła gnata i skierowała go w stronę Massimo.

Na moment wróciły wspomnienia z początków XXI wieku i z buzi trochę w tej scenie była podobna do Kate Beckinsale w "Underworld".

Całą resztę filmu można opisać jednym słowem: "awkward"... ciekawe, jak pani Anna-Maria by to wymówiła ;)

donderska

Mnie również odgrywane przez nią sceny wprawiały w dyskomfort. Jej mimika twarzy drewniana, denne wykręcanie oczami. W wywiadach opisywali to, że musieli się wcześniej zbliżyć i poznać, a w filmie tego nie widać. Nieprzekonujące były jej te sceny. Skoro sama twierdzi, że w scenie masturbacji Massimo chciało jej się wymiotować, to jakim cudem dostała tą rolę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones