Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
64 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

Raz mi się podoba ,a innym razem wcale mi się nie podoba.

Veronica86

Mam to samo , w niektórych filmach mi sie nie podoba a w niektórych tak (np. Walentynki i Love and other drugs)

Veronica86

Eee tam. niezła szprycha i tyle.

TheBenoslaw

Ładna tylko uśmiech mogłaby mieć mniejszy i zęby...:) Ale tak to jest super:)

Veronica86

Hmm w mojej opinii jest bardzo zacna ;] Zero defektu ;]

Veronica86

to tak i ty sama sobie - raz masz pryszcza i się nie podobasz sobie a raz masz nieskazitelną cerę i rwiesz chopów na fury

Veronica86

Mam to samo np. w Alicji jak zobaczyłem co z nią zrobili to mi się smutno zrobiło:(

Hitman21

oceniasz film czy jej charakteryzację 1/10 ???

tomucho77

A widziałeś listę aktorek, na wysokich miejscach są niczym nie zachwycające aktorki które zagrały w jednym filmie/serialu i już wędrują w górę z nota 8 czy 9 a gdzie miejsce dla najlepszych?? NA szarym końcu notowania, nie oceniam popularności tylko grę i choć mój głos może niewiele znaczy to trochę zbije tą zawyżoną ocenę.

Hitman21

Całe szczęście - jesteś małą cząstką tych co uważają ją na 1/10 i te twoje 1/10 nic nie wskóra.

Veronica86

wedlug mnie to jedna z najladniejszych aktorek

użytkownik usunięty
jawa10

Jak na amerykanskie standardy to moze "piekna" jest ale badzmy szczerzy - na polskiej ulicy widzimy ladniejsze :)

oceniamy aktorstwo czy urodę człowieku ogarnij się

Śmiała teza :)

Veronica86

zależy jaką tapetę jej nałożą w danym filmie ;)

Veronica86

szczerze mnie wali jej uroda. ona jest po prostu tak niewiarygodna, że płaczę na samą myśl, że takie ścierwo zagra w Batmanie. Nolan chyba ma depresje, skoro myśli, że to dobry wybór.

LoveKiller

a nas wali twoje chamstwo kretynie i sam jesteś śmieciem i ścierwem i ssij pytonga

tomucho77

wybacz, że nie wdam się z tobą w niewątpliwie inteligentną konwersacje, ale nie rozmawiam z ludźmi, którzy oceniają "Węże w samolocie" na 8.

LoveKiller

hahaha rozbawiłeś mnie gościu i ja nie będę rozmawiał z człowiekiem który dał 10/10 takim gniotom jak robocop i conan

tomucho77

szacunek dla klasyki kina z mojego dzieciństwa. a ty nawet nie pofatygowałeś się, żeby przeczytać opis mojej osoby, i wywnioskować z niego, że do mnie należy zwracać się "gościówo" ;)

LoveKiller

buhahha robocop i klasyka dobre gościu

tomucho77

ach pan troll, trzeba było tak od razu to inaczej bym zaczęła. może od jakiegoś "ale urwał", żebyś zrozumiał ;)

LoveKiller

Nie , no , masz jak największe prawo jej nie lubić , ale to ,, ścierwo " to troszku przesadza ; ) Co do jej aktorstwa - widziałam dwa filmy , więc może nie powinnam się wypowiadać , aczkolwiek jeśli idzie o urodę to moim zdaniem Anne jest oryginalna i ciekawa .

Veronica86

oczy ma trochę przymulone, reszta jak najbardziej ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones