Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
64 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

Jeśli miałaby się pojawić ekranizacja wyżej wspomnianej gry - tylko tą Panią widziałbym w roli Lady Aribeth ;)

Bullet_

A ja jej nie widzę w tej roli. Chociaż nigdy nie przyszedł mi do głowy taki pomysł, a jest świetny. Tylko dlaczego nie mój? ;)
Teraz pewnie będę obmyślać przez następne dni obsadę filmu, który nigdy nie powstanie.

Vettii

Nie powiedziałbym, że ta rola miałaby przypaść tylko dla niej - po prostu tak jakoś pod względem urody mi się skojarzyła. Ale jeśli masz inne propozycje, z chęcią bym się dowiedział ;)
Właśnie to jest wielka sztuka, zrobić ekranizację filmową z gotowego już dzieła - czy to z książki, czy to z gry. Oczywiście jak wszyscy wiemy baaardzo dobrze, ta sztuka niezmiernie rzadko się udaje. Co też odstrasza potencjalnych twórców za wzięcie się za dany tytuł.
Neverwinter Nights jest o tyle zawiłe (w zasadzie jak każda gra RPG), że mamy wiele opcji różnorakiego wyboru, tak więc przyszły scenarzysta musiałby obrać jedną drogę i na jej podstawie wykreować fabułę w filmie. Znając życie, wielu ludziom (którzy ukończyli grę w całkiem odmienny sposób) to by się nie spodobało, film by z automatu dostał ostre lanie. To chyba jeden z głównych powodów, dla którego ekranizacja tej gry nigdy nie powstanie...

Bullet_

E tam. To znaczy ja nie mam takiego podejścia, że wszystko musi być dokładnie jak w pierwowzorach. Poza tym jak się ma komuś nie spodobać, to znajdzie milion innych powodów, poczynając od tego, że sama gra mu się nie podobała albo że gry nie zna. Chociaż głównym problemem może być już wybór głównej postaci, chyba że to by była Aribeth albo któryś z awanturników. W sumie film mógłby tylko nawiązywać do gry, a pokazać np. historię Aribeth. Hm, pokazanie tego z perspektywy Desthera też mogłoby być niezłe. Ale kto by urywał opowieść na jego śmierci? Dobrze, widzę, że nie jestem zbyt obiektywna, łyknęłabym każdy film, byle nie przesadzili z melodramatyzmem. Aktorów mogliby równie dobrze dać nieznanych i oby się na tym filmie wybili, a nie odwrotnie. W każdym razie film nie musiałby się nawet pokrywać z tą historią, jak np. było w przypadku Prince of Persia, jak piszą niektórzy jednej z najlepszych ekranizacji gry (mimo wszystko).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones