Anne Hathaway

Anne Jacqueline Hathaway

8,2
64 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anne Hathaway

że jak widzę z nią film, to odechciewa mi się ogladac. Nie wiem, moze ktos ma podobnie.. I jest taka jakas niemrawa na ekranie. Nie chcę, żeby ktos sie tu na mnie rzucił, że to z zazdrości, bo ona taka sliczna, bo to nie o to chodzi

delete_

Też tak mam :P irytuje mnie wybitnie ;] w zasadzie nie wiem czemu... coś w sobie takiego ma i już ;) I też odechciewa mi się oglądać film jeśli widzę jej nazwisko w obsadzie ;)

ewappe20

ma wielki kondorzy nochal i przerosniete usta. Wyglada jak nastoletnia wiedzma

shamar

co mnie dzisiaj przeraziło, ubiega sie o role ukochanej batmana :f

delete_

tam nie bylo condor-girl

użytkownik usunięty
shamar

juz się nie ubiega - ona ja ma jako Catwoman

delete_

Ale konkretnie, co Cię irytuje? Pytam, bo mi się bardzo podoba, szczególnie oczy.

myszszata

juz jak ja widze to sie denerwuje, szczegolnie jej przeuroczy usmiech działa mi na nerwy i jej wszystkie miny, moze i ona jest ladna, ale w jakis straszne meczacy sposob

myszszata

ta mnie też, jest śliczna

delete_

Heh dla mnie wygląda rewelacyjnie. No ale to tylko kwestia gustu gdyby wszystkim podobało się to samo mielibyśmy jednakowe kobiety... Może nie urzeka mnie w każdej stylizacji, ale jest moim zdaniem jedną z ładniejszych aktorek. Jak to kolega wyżej zaznaczył "ma wielki kondorzy nochal i przerosniete usta. Wyglada jak nastoletnia wiedzma". Bardzo ciekawa implikacja z tym kondorem. Ale mi się właśnie takie nastoletnie wiedźmy podobają. Zdecydowanie wolę tego typu urodę, niż przesłodzone, melancholijne "słitaśne kochanie" z różową twarzą bez grama płomiennego seksapilu.

Marzy mi się na odtwórczynię Yennefer (w domniemanej amerykańskiej adaptacji Wiedźmina, której powstania naprawdę chciałbym dożyć, mam nadzieję, że międzynarodowy sukces gry wpłynie na decyzję któregoś z dobrych reżyserów. Anne w tej roli ucharakteryzowana oczywiście na o wiele starszą).

savolta

Mnie także się podoba, nie jest wypucowana jak większość lalek z Hollywoodu, po prostu ładna dziewczyna z sąsiedztwa ;), aczkolwiek rozumiem że może kogoś "drażnić", ja np. bez powodu nie cierpię Julii Roberts ;)

kiniek_2

dla mnie Anne jest naprawde śliczną kobietą, ma co prawda delikatną, nie nachalną jakąs urode, ale działa na mnie bardzo pociągająco. jak ktoś wyżej wspomniał, ma prześliczne oczy i uroczy uśmiech. w swoich filmach (a widziałem "Ocalonych", "Diabła..." i "Dorwać Smarta") przeważnie jest taką grzeczną dziewczynka, no ale to wynika z roli w filmie. każdy może mieć swoje zdanie, ja bardzo lubię filmy z jej udziałem, wydaje się prawdziwie sympatyczną i miłą osobą:). haha ja też Julii nie trawię, może dlatego, że większość jej filmów to ckliwe romansidła dla niespełnionych kobiet:):)

użytkownik usunięty
kiniek_2

Czyli nie tylko ja nie lubię Julii Roberts. Uff. Ta to dopiero ma brzydkie usta :)
Choć, co by nie było, dobra z niej aktorka.

delete_

Mnie też jej uroda się nie podoba, nie jest może brzydka ale nigdy nie wygląda intrygująco, pewnie przez wielkie usta i dziwne oczy. Grą aktorską też mnie nie ujmuje.

Igraszka

Maszkara, ma krzywy uśmiech, obleśne brwi i nieraz robi miny jak chłopczyca. Piszecie że nie jest odstawiona jak inne - wolne żarty.
A jak w Alicji wyglądała - to była tragedia.

Nie patrzcie na te sweet foteczki, wystarczy w google wpisać i można zobaczyć jak wygląda na prawdę.
Tutaj 1 zdjęcie z wyszukiwarki, co by nie było że najgorsze wybrałem :P
http://www.fancast.com/blogs/files/2010/11/snlannehathaway300.jpg

Artemisek

fajne zdjęcie :D śliczna jest, tak czy siak ;)

delete_

E tam , dla mnie kobieta jest wyjątkowo zabawna , a co do urody, może miss nie jest ale też niczego jej nie brakuje :D

delete_

ja bym z niej nie schodzi przez 3 noce i dnie gdybym mógł

nawet porzuciłabym na ten czas papierosy

peeszet

Ciekawe co powiesz teraz:
http://kobieta.wp.pl/gid,12801955,img,12802100,kat,52556,title,Gwiazdy-bez-makij azu-Anne-Hathaway,galeriazdjecie.html

HopaSiupa

Bez makijażu wygląda równie pięknie, zazdroszczę jej urody. Ja nawet w makijażu nie wyglądam tak dobrze jak ona bez :-)

HopaSiupa

wygląda normalnie. piekna jest i tyle-ale to moje zdanie, różne są gusta ;)

HopaSiupa

to samo co wcześniej, nie schodziłbym :)

delete_

Ważne,że pokazała piersi w Tajemnica Brokeback mountain i pomimo pozorów po 1 filmie obejrzanego z nią,nie ma wielkich brwi,czarnych paznokci i nie gra Hard-Rock'a na gitarze.

pinker_2

Odwraca uwagę od filmu. Zamiast skupić się na filmie to człowiek skupia się na jej tyłku.

delete_

rozumiem że może się nie podobać- moim ideałem kobiecości jest pani Swinton, która jak pewnie się okaże jest mężczyzną :) ale bez przesady, panna Anne moim zdaniem jest słodka.

upior_w_operze

No właśnie jest słodka - aż za bardzo

delete_

straszna..

delete_

Interesujące. Zastanawiam się ile negatywnych opinii wystawionych jest przez kobiety. Wg. mnie wygląda dobrze, póki co obejrzałem dopiero 3 filmy z jej udziałem "The Princess Diaries", "Get Smart" i "Love And Other Drugs", ale nie zamierzam na tym poprzestać.

Xedrios

co masz na myśli? ze niby kobiety z zazdrości, to piszą?

delete_

oj, ma drażniący typ urody, ma taka kondor-girl ;)

Picard

moim zdaniem wygląda genialnie.Wielkie usta,gładka cera,idealne brwi i nos,wielkie oczy.I ładne ciało.Wszystko czego do idealnej urody potrzeba!
Nie wiem czemu sie czepiacie.I myślę,że to nie jest kwestia gusta :pTo po prostu zazdrość :/
Jak myślę, anonimowe panie krytykujące na pewno wyglądają dwa razy gorzej :))

Bruksela

tak, jestem zazdrosna, wiec założyłam ten temat, bo tak naprawdę skrycie pragnę być taka jak ona i chcę sie poczuć lepiej, bo może znajdą się inne podobne mi kobiety, to sobie pokrytkujemy, że jest brzydka i sztywna. zauważ, że nie tylko kobiety się tutaj negatywnie wypowiadają, a mnie patrzenie na tą aktorkę głównie męczy, ale Ty pewnie uważasz, że ogrom jej urody mnie przytłacza. odbiór człowieka/aktora jest rzeczą względną, szczególnie przeciętnego (jeżeli chodzi o grę) bo jakbyś nie zauważył, ludzie trochę się rożnią, dlatego jedni się lubią, drudzy nie. jak Ty masz prawo czy kto inny napisać, że jest ona pięknością, tak samo ja mogę napisać swoje zdanie, że mnie irytuje jej uroda czy nie podchodząca mi gra aktorska. Wybacz, ale Twoja wypowiedz jest płytka. zresztą piszesz najpierw 'moim zdaniem' więc się tego trzymaj, a nie zaprzeczaj potem samemu sobie.

delete_

zebrała się grupa nastolatków marszczących potajemnie freda, czy wy wiecie co to jest kobieca uroda, znawcy od siedmiu boleści - pewnie większość z was na widok nagiej anne zapomniała jak ma nazwisko

tomucho77

No cóż, podobno innych oskarża się o coś, co samemu jest w stanie zrobić. Jeśli Ty 'marszczysz freda' pod zdjęcami tej ohydnej kobiety to współczuję jedynie.

Zgadzam się z autorem tematu, jest tak irytująca że odechciewa się oglądać filmyz jej udziałem. Czego jej można zazdrościć? Bo nie rozumiem. Typowo polskie myślenie - nie lubisz = zazdrościsz. Przykre...

jgfgh

A umiesz czytać ze zrozumieniem ? czy ja napisałem że walę konia pod nią ?

I dobra rada przemyśl swoją durną teorię że ona jest irytująca i brzydka. Może pomoże ci w tym film Havoc.

jgfgh

A umiesz czytać ze zrozumieniem ? czy ja napisałem gdzieś że walę pod nią freda ?

I dobra rada przemyśl tą swoją durną teorię że ona jest irytująca i brzydka. Pomoże ci w tym film Havoc.

tomucho77

Chyba Ty dziecko nie umiesz czytać ze zrozumieniem :) A przecież to bardzo cenna umiejętność na teście gimnazjalnym. Żegnam.

delete_

mam to samo z Katarzyną Maciąg, po prostu jak ją widzę przełączam kanał albo wyłączam film...a to wszystko przez jej durną manierę grania z wciąż tą sama miną...pomimo, że anne hathaway lubię, to całkowicie rozumiem o czym mówisz xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones