[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/100330/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":197,"rate":7.98984771573604,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"dubbing"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/100330/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":2,"rate":7.5,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/100330/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":1,"rate":10,"desc":"ocena","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,0
197 ocen gry aktorskiej
Anne-Louise Lambert

Anne-Louise Lambert jeszcze nie ma biografii na Filmwebie, możesz być pierwszym który ją doda!

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 21 sierpnia 1955

miejsce urodzenia: Brisbane, Australia

wzrost: 182 cm

Została obsadzona jako odtwórczyni roli księżniczki Irulan w filmie "Diuna" Davida Lyncha, jednak w krótkim czasie podziękowano jej za współpracę i zdecydowano przyjąć na jej miejsce Virginię Madsen.
Ma młodszą siostrę Sarah.
W 1970 roku wystąpiła w telewizyjnej reklamie Fanty.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • - Now I know! - What do you know? - I know that Miranda is a Boticelli angel!

  10
  • Przepiękna aktorka. Prawdziwy Anioł. A W Pikniku to !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Ideał kobiecego piękna. Szkoda (a może dobrze), że przez większość fanów kina będzie kojarzona wyłącznie z rolą Mirandy w kultowym "Pikniku pod Wiszącą Skałą".

   3
   • Traktuję jej występ w "Pikniku nad Wiszącą Skałą" na równi z tym, co uczyniła Irene Jacob w "Podwójnym życiu Weroniki". Oba te filmy były odkryciem tych pięknych aktorek, a także moim początkiem przygody z tego typu obrazami. Wspaniała.

    2
    • w filmie "Piknik pod Wiszącą Skałą"...

     1