Arnold Schwarzenegger

Arnold Alois Schwarzenegger

7,9
49 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Schwarzenegger

http://film.onet.pl/wiadomosci/schwarzenegger-powraca-jako-terminator,1,4254333, wiadomosc.html

A według mnie wogóle. Jakoś mi nie pasuje obraz Arniego dzisiaj - ma swoje lata, muskulatura już nie taka jak kiedyś, lata odbiły się na twarzy. Roboty się starzeją ? No chyba że zrobią zajebiste CGI. Arni mógłby sobie odpuścić Terminatora, a zająć się sequlem Prawdziwych Kłamstw.

longi162

od czego są graficy?poprawia co trzeba i będzie git-ja sie bardzo ciesze

CelineMarie

Arni żyć wiecznie nie będzie, komputer nigdy nie zastąpi aktora

CelineMarie

NO WŁAŚNIE!
od czego są graficy?poprawia co trzeba i będzie git-ja sie bardzo ciesze

Właśnie tak jest zawsze od kiedy w filmach zaczęto używać efektów komputerowych, kino spadło w dół.
Za niedługo cały film będzie zrobiony komputerowo, i wszyscy na tym zarobią. Jedynie Jackie Chan nie używał efektów komputerowych. Wiem że są filmy w których bez użycia komputerów, nic by z tego nie wyszło, są to filmy takie jak np: Władca Pierścieni czy Matrix. Terminator 2 i 3 są naprawdę bardzo dobre, ale pierwsza część jest o wiele lepsza, a w niej nie było komputerów. Zauważyłem że od kiedy zaczęto używać dużo efektów komputerowych, filmy straciły klimat. W latach 70-80 były NAPRAWDĘ DOBRE FILMY. Jeszcze wracając do Arniego nie wydaje mi się żeby zagrał on jeszcze w jakimś dobrym filmie, a Terminator 5 to będzie taki niewypał jak 4. Gdzie w czwórce był klimat, no gdzie? Najgłupszą rzeczą w Terminatorze 4 był zrobiony komputerowo Schwarzenegger. Jestem przeciwko efektom. Albo oglądam film, albo gram w gre komputerową.
Nie potrzebnie się tak rozpisałem...

cyborg.vandamme

o boszz...nie chodziło mi o to ,żeby był całkiem sztuczny czy komputerowy raczej o zakrycie kilku zmarszczek czy też dosztukowaniu mięśni,(nie znam się na tym) wiadomo,że 60-kilkulatek nie będzie wyglądał jak w pierwszej części, ponadto na pewno nie zagra głównej roli tylko jakiś epizod więc o co to całe zamieszanie.Ja tez wole jak coś jest bardziej realne ale trzeba też myśleć REALNIE,to film s-f więc efekty specjalne muszą być

CelineMarie

Nie, nie ja nie chciałem robić zamieszania, wiem o co ci chodziło i napisałem jaka jest prawda.

CelineMarie

może małe update: Arnold zagra w tym filmie rolę tytułową, z resztą ja o tym wiedziałem bo gdyby nie to nie byłoby o arnoldzie tyle rozgłosu
http://film.onet.pl/wiadomosci/publikacje/artykuly/powrot-terminatora,1,4264177, wiadomosc.html

longi162

Tak, roboty się starzeją http://pl.wikipedia.org/wiki/T-800 , a muskulaturę to arnold mógłby odbudować, może gdyby nadal trenował to
wyglądałby prawie tak samo jak kiedyś(chodzi o muskulature), podobnie jak waldemar nol, który nadal jest w dobrej formie a ma już 61 lat

nie mogę sie doczekać kiedy arnold zagra w t5 dla mnie to będzie mega produkcja, uwielbiam terminatora, a wiadomo terminator na tym świecie jest tylko jeden to schwarzenegger

Już się wszyscy możecie pożegnać z Terminatorem 5, z wiadomych już przyczyn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones